خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1393/05/13 14:56:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حقیقت‌پور:

کفن‌هایی که عربستان به غزه ارسال کرده برازنده تن مقامات سعودی است

نائب‌رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: کفن‌هایی که عربستان به غزه ارسال کرده برازنده تن پادشاه و مقامات عربستان است و به زودی بر تن آنها پوشیده خواهد شد.
کفن‌هایی که عربستان به غزه ارسال کرده برازنده تن مقامات سعودی است نائب‌رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: کفن‌هایی که عربستان به غزه ارسال کرده برازنده تن پادشاه و مقامات عربستان است و به زودی بر تن آنها پوشیده خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/59777.jpg کفن‌هایی,که,عربستان,به,غزه,ارسال,کرده,برازنده,تن,مقامات,سعودی,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از فارس؛منصورحقیقت‌پور نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی و نائب‌رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی خانه ملت اشاره به ارسال محموله کفن به غزه توسط عربستان، گفت: این کفن‌ها برازنده تن پادشاه و سایر مقامات عربستان سعودیست و به زودی بر تن آنها پوشیده خواهد شد.

وی افزود: کشور عربستان به جای ارسال این کفن‌ها به غزه آنها را برای خود نگه دارد چراکه به زودی این کفن‌ها بر تن مقامات این کشور پوشیده خواهد شد.
 
نائب‌رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: کشته شدگان در غزه شهدای راه حق هستند و نیازی هم به کفن‌های رژیم سعودی ندارند./
پایان پیام
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet