اربعین حسینی
1393/05/10 12:27:00
سرویس اجتماعی
آقاجری خبرداد:

توقف پروژه ساخت بیمارستان 160 تخت خوابی ماهشهر

نماینده مردم بندرماهشهر،امیدیه و هندیجان در مجلس،گفت:متأسفانه بیمارستان ماهشهر به علت کمبود فضای درمانی در شرایط بسیار نامناسبی قرار گرفته به طوری که اکنون این بیمارستان به هیچ عنوان پاسخگوی حجم زیاد بیماران ماهشهر نیست.
توقف پروژه ساخت بیمارستان 160 تخت خوابی ماهشهر نماینده مردم بندرماهشهر،امیدیه و هندیجان در مجلس،گفت:متأسفانه بیمارستان ماهشهر به علت کمبود فضای درمانی در شرایط بسیار نامناسبی قرار گرفته به طوری که اکنون این بیمارستان به هیچ عنوان پاسخگوی حجم زیاد بیماران ماهشهر نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/44892.jpg توقف,پروژه,ساخت,بیمارستان,160,تخت,خوابی,ماهشهر Icana

حبیب آقاجری درگفت و گو با خبرنگار حوزه انتخابیه خبرگزاری خانه ملت،درخصوص مشکلات بخش بهداشت و درمان شهرستان های بندرماهشهر،امیدیه و هندیجان در استان‌خوزستان،گفت: متأسفانه در حال حاضر شهرستان های بندرماهشهر،امیدیه و هندیجان درخصوص بخش بهداشت و درمان با مشکلات عدیده ای مواجه اند به طوری که تنها بیمارستان شهرستان ماهشهر ساختمان آن به صورت زایشگاه بوده که این بیمارستان هم ازسوی فرد خیری ساخته شده است.

توقف پروژه ساخت بیمارستان 160 تخت خوابی ماهشهر

نماینده مردم بندرماهشهر،امیدیه و هندیجان در مجلس شورای اسلامی،تصریح کرد: در چند سال اخیرکلنگ پروژه ساخت بیمارستان جایگزین 160 تخت خوابی ماهشهر ازسوی وزارت راه و شهرسازی زده شد اما متأسفانه به علت عدم تخصیص اعتبار کافی درحال حاضر عملیات اجرایی ساخت این بیمارستان تعطیل شده است.

این نماینده مردم در مجلس نهم،اظهارداشت:متأسفانه بیمارستان ماهشهر به علت کمبود فضای درمانی در شرایط بسیار نامناسبی قرار گرفته به طوری که اکنون این بیمارستان به هیچ عنوان پاسخگوی حجم زیاد بیماران ماهشهر نیست.

کمبود فضای درمانی در بیمارستان امیدیه بی داد می کند

آقاجری،افزود: درحال حاضر بیمارستان امیدیه هم با کمبود فضای درمانی مواجه است که رسیدگی به این معضل ازسوی مسئولان ذی ربط بسیار ضرورت دارد.

 بیمارستان هندیجان به صورت یک درمانگاه فعالیت می کند

نماینده مردم بندرماهشهر،امیدیه و هندیجان در مجلس شورای اسلامی،تصریح کرد:سه سال از زمان ساخت بیمارستان هندیجان می گذرد اما متأسفانه هنوز این بیمارستان از سوی وزارت بهداشت و درمان تجهیز نشده است.

این نماینده مردم در مجلس نهم،اظهارداشت:متأسفانه بیمارستان هندیجان از نظر تأمین کادردرمانی از جمله پزشک متخصص با کمبود مواجه است به طوری که در حال حاضر این بیمارستان به صورت یک درمانگاه فعالیت می کند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس،گفت:وزرای راه و شهرسازی و بهداشت و درمان باید هر چه سریعتر تکمیل و تجهیز بیمارستان های بندرماهشهر،امیدیه و هندیجان را در ستور کار خود قرار دهند.

پایان پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet