هدر موبایل
1393/05/14 10:24:28
سرویس بین الملل
شیخ الاسلام:

نبض اعتراض علیه جنایت جنگی رژیم صهیونیستی در دست ایران است

معاون امور بین الملل مجلس ضمن نکوهش بی تفاوتی نهادهای بین المللی عملکرد تهران را در موضوع غزه موفق دانست وخواهان پیگرد قضایی رژیم صهیونیستی به اتهام ارتکاب جنایت جنگی شد.
نبض اعتراض علیه جنایت جنگی رژیم صهیونیستی در دست ایران است معاون امور بین الملل مجلس ضمن نکوهش بی تفاوتی نهادهای بین المللی عملکرد تهران را در موضوع غزه موفق دانست وخواهان پیگرد قضایی رژیم صهیونیستی به اتهام ارتکاب جنایت جنگی شد. https://cdn.icana.ir/d/019/75591.jpg نبض,اعتراض,علیه,جنایت,جنگی,رژیم,صهیونیستی,در,دست,ایران,است Icana

شیخ الاسلام در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت گفت: دیروز در جریان نشست وزرای خارجه عدم تعهد نمایندگان 50کشور از چهار گوشه جهان با ادیان متفاوت حضور داشتند که نشان می دهد موضوع فاجعه انسانی غزه به یک مساله بین المللی تبدیل شده و نبض آن در دست ایران است.

وی در تکمیل سخنان خود گفت: جمهوری اسلامی به عنوان اصلی ترین حامی ملت فلسطین در میان موج به وجود آمده علیه جنایت جنگی در غزه،به عنوان محور جریان مقاومت ملت های مختلفی را پشت یک میز جمع کند.

معاون امور بین الملل مجلس گفت: ایران از ابتدا مذاکرات فشرده دیپلماتیک را دنبال کرد و در ادامه نشست تروئیکای بین المجالس اسلامی را برگزار کرد تا ادبیات دیپلماسی پارلمانی پیامی واضح را برای کشورهای مختلف از زبان نمایندگان مجالس کشورهای اسلامی ارسال کند.

وی در ادامه گفت: نشست وزرای خارجه کمیته فلسطین جنبش عدم تعهد نشان از عزم جدی کشورهای مستقل برای تقابل با حامیان رژیم صهیونیستی دارد و آنها در آینده نیز پیگیر مجازات جنایت جنگی اسرائیل خواهند شد.

شیخ الاسلام ضمن تاکید بر جایگاه رسانه ها گفت: دیپلماسی رسانه ای موضوعی است که باید به عنوان خط مقدم نیرد با رژیم صهیونیستی در نظر گرفته شود.

وی گفت: رژیم صهیونیستی با توسل به غول های رسانه ای خود در موضوعاتی که منافع آنها را تهدید می کند همانند موضوع غزه یا حتی پرونده اتمی ایران با هجمه جنگ نرم سعی بر وارونه جلوه دادن حقایق دارند.رسانه های ایرانی با انسجام باید به روشنگری بپردازند و اهداف شوم رژیم صهیونیستی از جنایت علیه بشریت را روشن کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet