ولادت حضرت امام رضا (ع)
1393/05/14 10:29:10
سرویس سیاسی
محمدحسن آصفری:

حمایت مجلس بحرین از منافقین غیرقابل اغماض است

عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس، با بیان اینکه دست گروهک تروریستی منافقین به‌خون مردم منطقه آلوده است، گفت: حمایت مجلس بحرین از منافقین غیرقابل اغماض و چشم‌پوشی است.
حمایت مجلس بحرین از منافقین غیرقابل اغماض است عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس، با بیان اینکه دست گروهک تروریستی منافقین به‌خون مردم منطقه آلوده است، گفت: حمایت مجلس بحرین از منافقین غیرقابل اغماض و چشم‌پوشی است. https://cdn.icana.ir/d/019/66411.jpg حمایت,مجلس,بحرین,از,منافقین,غیرقابل,اغماض,است Icana

محمدحسن آصفری در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به نامه مجلس بحرین به مریم رجوی درباره همبستگی خود با گروهک تروریستی منافقین، گفت: قطعا دست اعضا  و سرکردگان گروهک تروریستی منافقین به جنایات و خون مردم منطقه به ‌ویژه ترور بیش از 17 هزار نفر از ملت ایران آلوده است، همچنین کشتار مردم مظلوم عراق در کارنامه سیاه این گروهک تروریستی به چشم می‌خورد.

نماینده مردم اراک و کمیجان در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: به ‌طور حتم جمهوری اسلامی ایران در ارتباطات خود با کشورهایی که از گروهک تروریستی منافقین حمایت کرده، تجدید نظر می‌کند.

وی ادامه داد: با توجه به نقض حقوق بشر در بحرین از سوی دولت این کشور به نظر من بهتر است که دولتمردان و نمایندگان مجلس این کشور به جای حمایت از گروه‌های تروریستی و دخالت در امور دیگر کشورها، برای احقاق حقوق مردم خود تلاش کنند.

آصفری گفت: اعتراضات امروز گسترده مردم بحرین نشان‌دهنده عملکرد اشتباه و ظلم‌های مقامات این کشور و بروز مشکلات و اختلافات بسیار است، بنابر این دولت بحرین باید اقدامات خود را بر پایه رضایت‌مندی ملت خود استوار کند.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با تأکید بر اینکه حمایت مجلس بحرین از گروهک تروریستی منافقین قابل اغماض و چشم‌پوشی نیست، تصریح کرد: هم‌اکنون دولت و مجلس بحرین به یک دولت فرمایشی تبدیل شده است که با توصیه کشورهای پر نفوذ شکل می‌گیرد و ملت این کشور هیچ نقشی در تشکیل آن ندارد.

عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس، ادامه داد: ما به دولتمردان بحرین توصیه می‌کنیم که به جای دخالت در امور غیر مرتبط در جهت برگزاری انتخابات برای مشروعیت بخشی به اقداماتشان برنامه‌ریزی کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet