خبرگزاری خانه ملت

ولادت حضرت امام رضا (ع)
1393/05/14 11:29:45
سرویس اقتصادی
احمدی خبرداد:

تخصیص 5 درصد اعتبارات پروژه های عمرانی در 5 ماهه اول سال

عضو کمیسیون برنامه، ‌بودجه و محاسبات مجلس با تاکید بر اینکه تنها ۵ درصد اعتبارات پروژه های عمرانی تخصیص یافته است، ‌گفت: بیم آن می رود بسیاری از پروژه های فعال تعطیل شود و این با روح اقتصاد مقاومتی مغایر است.
تخصیص 5 درصد اعتبارات پروژه های عمرانی در 5 ماهه اول سال عضو کمیسیون برنامه، ‌بودجه و محاسبات مجلس با تاکید بر اینکه تنها 5 درصد اعتبارات پروژه های عمرانی تخصیص یافته است، ‌گفت: بیم آن می رود بسیاری از پروژه های فعال تعطیل شود و این با روح اقتصاد مقاومتی مغایر است. https://cdn.icana.ir/d/019/74645.jpg تخصیص,5,درصد,اعتبارات,پروژه,های,عمرانی,در,5,ماهه,اول,سال Icana

علی محمد احمدی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با انتقاد از اینکه منابع خوبی به پروژه های حوزه انتخابیه اش اختصاص نیافته است، گفت: درپنج ماهه اول سال جاری تنها 5 درصد اعتبار به پروژه های استانی تخصیص داده شده است.

نماینده مردم دهلران، آبدانان و دره شهر در مجلس شورای اسلامی افزود: رییس جمهور قول دادند بسیاری از پروژه ها اجرایی شود و معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور نیز دستورتخصیص آن را دادند اما خزانه تاکنون در این راستا اقدام نکرده است.

وی گفت: بیم آن می رود بسیاری از پروژه های فعال تعطیل شود و این با روح اقتصاد مقاومتی مغایر است.

این عضو کمیسیون برنامه،‌بودجه و محاسبات مجلس با تاکید بر اینکه با سیاستهای انقباضی نمی توان از رکود خارج شد، گفت: پروژه های حوزه انتخابیه بنده 100 پروژه است که اگر استانی ها هم اضافه شود به بیش از 1000پروژه می رسد.

احمدی از دولت خواست تا هرچه سریعتر منابع لازم به پروژه های عمرانی حوزه انتخابیه اش اختصاص یابد.

وی با بیان اینکه استان ما صعب العبور است از این رو اجرای پروژه های راهسازی مهم است، گفت: پروژه های آبخیزداری هم منتظر تخصیص اعتبار است.

این نماینده مجلس با تاکید بر ضرورت تزریق منابع به پروژه بالای 70 تا 80 درصد پیشرفت فیزیکی تاکید کرد و گفت: مطالبه اصلی این است که اگر تخصیص داده نشود کارگاهها تعطیل می شود و فرصت برای احیای دوباره کارگاهها از دست می رود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet