هفته دفاع مقدس
1393/05/14 11:38:04
سرویس فرهنگی
رسایی در گفت و گو با خانه ملت:

تکذیب خبر احضار امیر قلعه نویی به کمیسیون اصل 90

عضو کمیته فوتبال کمیسیون اصل ۹۰ خبر احضار امیر قلعه نویی به کمیسیون اصل ۹۰ را تکذیب و تأکید کرد: در راستای رسیدگی به پرونده های مربوطبه فوتبال ممکن است مسئولان ورزشی به کمیسیون دعوت شدند اما در حال حاضر برنامه ای برای حضور قلعه نویی تدوین نشده است.
تکذیب خبر احضار امیر قلعه نویی به کمیسیون اصل 90 عضو کمیته فوتبال کمیسیون اصل 90 خبر احضار امیر قلعه نویی به کمیسیون اصل 90 را تکذیب و تأکید کرد: در راستای رسیدگی به پرونده های مربوطبه فوتبال ممکن است مسئولان ورزشی به کمیسیون دعوت شدند اما در حال حاضر برنامه ای برای حضور قلعه نویی تدوین نشده است. https://cdn.icana.ir/d/019/59588.jpg تکذیب,خبر,احضار,امیر,قلعه,نویی,به,کمیسیون,اصل,90 Icana

حمید رسایی در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، خبر احضارامیرقلعه نویی به کمیسیون اصل 90را تکذیب و تصریح کرد: در راستای رسیدگی به پرونده های مربوط به فوتبال ممکن است از برخی مسئولان و مربیان این حوزه برای حضور در کمیسیون اصل 90 دعوت به عمل آید.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در ادامه این مطلب افزود: در حال حاضر برنامه ای برای حضور امیر قلعه نویی در کمیسیون در دست نیست.

عضو کمیته فوتبال کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: در صورت لزوم و صلاحدید از هر یک ازمربیان و مسئولان ورزشی برای حضور در کمیسیون دعوت به عمل خواهد آمد.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet