هدر موبایل
1393/06/08 07:59:00
سرویس اقتصادی
نوری قزلجه:

شهرستان بستان آباد فقط سه ماه فصل کاری دارد/تعجیل دولت در تخصیص اعتبارات عمرانی

نماینده مردم بستان آباد در مجلس،گفت: باتوجه به سه ماه فرصت کاری شهرستان بستان آباد اما متأسفانه تاکنون تخصیص اعتباری برای اجرای پروژه های عمرانی ابلاغ نشده است.
شهرستان بستان آباد فقط سه ماه فصل کاری دارد/تعجیل دولت در تخصیص اعتبارات عمرانی نماینده مردم بستان آباد در مجلس،گفت: باتوجه به سه ماه فرصت کاری شهرستان بستان آباد اما متأسفانه تاکنون تخصیص اعتباری برای اجرای پروژه های عمرانی ابلاغ نشده است. https://cdn.icana.ir/d/019/43211.jpg شهرستان,بستان,آباد,فقط,سه,ماه,فصل,کاری,دارد/تعجیل,دولت,در,تخصیص,اعتبارات,عمرانی Icana

غلامرضا نوری قزلجهدرگفت و گو با خبرنگار حوزه انتخابیه خبرگزاری خانه ملت، درخصوص مشکلات بخش عمرانی شهرستانبستان آباد در استان آذربایجان شرقی،گفت: متأسفانه درحال‌ حاضر شهرستان بستان‌آباد در توسعه راه های مواصلاتی و راه های روستایی با مشکلات عدیده ای مواجه است.

نماینده مردم بستان آباد در مجلس شورای اسلامی،تصریح کرد: مقرر شده بود که از سوی وزارت راه و شهرسازی برخی از پروژه های عمرانی و راه سازی مصوب سال گذشته تا دو هفته اخیر به اتمام برسد که متأسفانه هنوز این پروژه ها به بهره برداری نرسیده اند.

این نماینده مردم در مجلس نهم،با اشاره به تخصیص ردیف اعتباری در بودجه سال 93 برای اجرای پروژه های عمرانی جدید،اظهارداشت:متأسفانه پس از گذشت چهارماه از ابتدای سال 93 هنوز اعتباری از سوی دولت برای اجرای پروژه های عمرانی جدید در شهرستان بستان آباد تخصیص داده نشده است.

نوری قزلجه،افزود:متأسفانه درحال حاضر وضعیت پروژه های عمرانی در شهرستان بستان آباد به هیچ عنوان مناسب نیست به طوری که در این چهار ماه اخیر از محل بودجه 93 پروژه های عمرانی جدید عملیاتی نشده اند.

بستان آباد فقط سه ماه فصل کاری دارد

نماینده مردم بستان آباد در مجلس شورای اسلامی،تصریح کرد: در منطقه بستان آباد حداکثر سه ماه فصل کاری وجود دارد چرا که پس از این سه ماه به علت بارش برف سنگین در مناطق مرتفع و روستا اجرای کارهای عمرانی تعطیل است.

این نماینده مردم در مجلس نهم،اظهارداشت: باتوجه به سه ماه فرصت کاری شهرستان بستان آباد اما متأسفانه تاکنون تخصیص اعتباری برای اجرایپروژه های عمرانیابلاغ نشده است به همین جهت عملیات اجرایی این پروژه ها به بعد از عید سال آینده موکول خواهد شد.

تعجیل دولت در تخصیص اعتبارات عمرانی

نوری قزلجه،افزود: دولت باید درخصوص تخصیص اعتبارات عمرانی به ویژه برای مناطق سردسیر چون شهرستان بستان آباد که فقط سه ماه فرصت کاری دارند، تعجیل کند.

عضو کمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس،گفت:عدم تخصیص به موقع اعتبارات باعث کندی و رکود در عملیات اجراییپروژه های عمرانیشده است به همین جهت دولت باید هر چه سریعتر تخصیص اعتبارات برای اجرای پروژه های عمرانی بستان آباد را در دستور کار خود قرار دهد.

پایان پیام/   

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet