هدر موبایل
1393/05/15 09:52:03
سرویس فرهنگی
دامادی:

توزیع سی دی مستند "من روحانی هستم" خلاف قانون است/ صداوسیما درباره ارائه آرشیو محرمانه به "سفیر فیلم" پاسخگو باشد

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس گفت: فروش محصولاتی که مجوزی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ندارند و غیرقانونی هستند در یک مکان قانونی، خلاف قانون بوده و قابل پیگرد است.
توزیع سی دی مستند "من روحانی هستم" خلاف قانون است/ صداوسیما درباره ارائه آرشیو محرمانه به "سفیر فیلم" پاسخگو باشد عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس گفت: فروش محصولاتی که مجوزی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ندارند و غیرقانونی هستند در یک مکان قانونی، خلاف قانون بوده و قابل پیگرد است. https://cdn.icana.ir/d/019/75604.jpg توزیع,سی,دی,مستند,"من,روحانی,هستم",خلاف,قانون,است/,صداوسیما,درباره,ارائه,آرشیو,محرمانه,به,"سفیر,فیلم",پاسخگو,باشد Icana

محمد دامادی در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، با انتقاد از عملکرد سازمان صداوسیما مبنی بر در اختیار قرار دادن اسناد محرمانه در اختیار یک شرکت خصوصی، گفت: اسناد و آرشیو سازمان صداوسیما محرمانه بوده و باید در این زمینه ازمسئولیان این سازمان سوال شودکه آیا در اختیار قرار دادن این اسناد به یک شرکت خصوصی تا چه حد صحت دارد و علت آن چه بوده است.

نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی، بر همین اساس تصریح کرد: همانطور که از مفهوم لغت "محرمانه" بر می آید قاعدتا باید موارد محرمانه در اختیار افراد خاصی قرار گیرد و برای استفاده عموم نیست.

وی در ادامه درباره توزیع سی دی های مستند "من روحانی هستم" در فروشگاه های سروش (وابسته به سازمان صداوسیما) گفت: فروش محصولاتی که مجوزی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ندارند و غیرقانونی هستند در یک مکان قانونی، خلاف قانون بوده و قابل پیگرد است.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی در ادامه با تأکید بر جلوگیری از ادامه توزیع سی دی های غیرقانونی این مستند، خاطرنشان کرد: همیشه تخلف از موارد کوچک شروع می شود از این رو باید جلوی توزیع و ساخت این قبیل مستندها که ممکن است شخصیت های نظام را زیر سوال ببرد گرفته شود.

دامادی تصریح کرد: از آنجایی که امکان این وجود دارد هر فردی گمان کند می تواند ساخت مستند درباره شخصیت های ارشد نظام و مواردی از این دست را انجام دهد لازم است مسئولین رسانه ملی در این زمینه پاسخ بدهند تا در آینده از حرمت شکنی ها جلوگیری شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet