هدر موبایل
1393/05/15 11:14:42
سرویس فرهنگی
نوش‌آبادی خبر داد:

برگزاری مراسم تجلیل از خبرنگاران برتر در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به مناسبت فرارسیدن 17 مرداد

معاون پارلمانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، از برگزاری مراسمی برای تجلیل از مقام خبرنگار در هفته آینده خبر داد و گفت: این مراسم در راستای تکریم خبرنگار به عنوان رکن چهارم دموکراسی در کشور برگزار خواهد شد.
برگزاری مراسم تجلیل از خبرنگاران برتر در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به مناسبت فرارسیدن 17 مرداد معاون پارلمانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، از برگزاری مراسمی برای تجلیل از مقام خبرنگار در هفته آینده خبر داد و گفت: این مراسم در راستای تکریم خبرنگار به عنوان رکن چهارم دموکراسی در کشور برگزار خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/61028.jpg برگزاری,مراسم,تجلیل,از,خبرنگاران,برتر,در,,وزارت,فرهنگ,و,ارشاد,اسلامی,به,مناسبت,فرارسیدن,17,مرداد Icana

حسین نوش‌آبادی در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، با یادآوری 17 مرداد روز خبرنگار٬ از برگزاری مراسمی برای تجلیل از مقام خبرنگار در هفته آینده خبر داد.

وی با بیان اینکه ما خبرنگار و اصحاب رسانه را رکن چهارم دموکراسی در کشور می‌دانیم٬ افزود: یعنی به غیر از قوای سه گانه کشور قوه دیگری نیز می‌تواند معنا پیدا کرده و خودنمایی کند که آن قدرت خبر٬  رسانه و خبرنگار است.

نوش‌آبادی با بیان اینکه استفاده درست و مطلوب از ابزار خبر و استعداد خبرنگاری به رفع بسیاری از مشکلات و نارسایی‌ها با ارایه اخبار درست و به موقع منجر می‌شود٬ تصریح کرد: انتظار ما از جامعه رسانه این است که با توجه به اثر گذاری حوزه خبر بر افکار عمومی سریع ترین و مناسبت ترین و پاک‌ترین خبر را به دور از شائبه های خطی٬ جناحی و سیاسی به مردم منتقل کنند.

وی یادآور شد: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در روز خبرنگار مراسمی برای تجلیل از خبرنگاران برتر خواهد داشت.

نوش آبادی با بیان اینکه تجلیل از خبرنگار تکریم فرهنگ در جامعه است٬ گفت: تکریم خبرنگار احترام مردم تلقی می‌شود زیرا ابزار اطلاع رسانی خبر بوده و خبر هم از طریق خبرنگار تولید می‌شود.

وی ادامه داد: اهمیت به خبرنگار و خبر توجه به مردم و نیازهای آنان است.

معاون پارلمانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، یادآور شد: امسال روز خبرنگار با منزلت بیشتری برگزار خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet