ولادت حضرت امام رضا (ع)
1393/05/15 11:15:42
سرویس دیگر رسانه‌ها_
ناصری:

سکوت ننگ‌آور کشورهای مدعی اسلامیت در قبال جنایت صهیونیست‌ها در غزه مایه تأسف است

عضو فراکسیون روحانیت مجلس گفت: علی‌رغم تظاهرات گسترده در کشورهای مختلف در حمایت از مردم غزه ما شاهد سکوت ننگ‌آور کشورهای مدعی اسلامیت هستیم که این اقدام مایه تأسف است.
سکوت ننگ‌آور کشورهای مدعی اسلامیت در قبال جنایت صهیونیست‌ها در غزه مایه تأسف است عضو فراکسیون روحانیت مجلس گفت: علی‌رغم تظاهرات گسترده در کشورهای مختلف در حمایت از مردم غزه ما شاهد سکوت ننگ‌آور کشورهای مدعی اسلامیت هستیم که این اقدام مایه تأسف است. https://cdn.icana.ir/d/019/65974.jpg سکوت,ننگ‌آور,کشورهای,مدعی,اسلامیت,در,قبال,جنایت,صهیونیست‌ها,در,غزه,مایه,تأسف,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از فارس؛ علی‌اکبر ناصری با اشاره به حمایت‌های ایران از مردم فلسطین گفت: ما در عرصه‌های مختلف شاهد حمایت‌های جمهوری اسلامی ایران از مردم غزه بوده‌ایم و ملت و دولت ایران همواره چه به صورت مادی و چه به صورت معنوی حمایت‌های خود را از ملت فلسطین ابراز داشتند.

وی افزود: البته جای تعجب نیست که برخی کشورهای منطقه و از جمله مفتی سعودی راهپیمایی علیه جنایت رژیم صهیونیستی در غزه را مردود دانسته و یک نوع آشوبگری تلقی کنند و این اقدام در جهت اهداف کشورهای مستکبر است.

عضو فراکسیون روحانیت مجلس اظهار داشت: جای تأسف است که علی‌رغم اینکه در کشورهای اروپایی و امریکایی  و در مناطق مختلف جهان تظاهرات‌های گسترده‌ای در حمایت از مردم غزه انجام می‌شود اما در کشورهایی که ادعای اسلامی بودن دارند خبری از حتی یک عکس‌العمل نیست و نوعی سکوت ننگ‌آوری را در این کشورها شاهد هستیم./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet