هدر موبایل
1393/05/17 12:08:36
سرویس اقتصادی
جعفرزاده ایمن آبادی:

سازمان مدیریت و برنامه تا پایان سال احیا شود/ سازمان مدیریت و برنامه نباید درگیر جابجایی‌های سازمانی شود

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با تاکید بر اینکه ما باید دو مجموعه مستقل شامل سازمان مدیریت و برنامه ریزی و سازمان اداری و استخدامی داشته باشیم گفت: مجموعه ای که برای آینده امور کشور برنامه ریزی می کند، نمی تواند درگیر پست‌های سازمانی یک اداره کل شود.
سازمان مدیریت و برنامه تا پایان سال احیا شود/ سازمان مدیریت و برنامه نباید درگیر جابجایی‌های سازمانی شود عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با تاکید بر اینکه ما باید دو مجموعه مستقل شامل سازمان مدیریت و برنامه ریزی و سازمان اداری و استخدامی داشته باشیم گفت: مجموعه ای که برای آینده امور کشور برنامه ریزی می کند، نمی تواند درگیر پست‌های سازمانی یک اداره کل شود. https://cdn.icana.ir/d/019/47750.jpg سازمان,مدیریت,و,برنامه,تا,پایان,سال,احیا,شود/,سازمان,مدیریت,و,برنامه,نباید,درگیر,جابجایی‌های,سازمانی,شود Icana

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، در رابطه با ضرورت احیای سازمان مدیریت و برنامه ریزی، گفت: صعود همواره دشوار تر از سقوط است، اگرچه تعطیل کردن سازمان مدیریت و برنامه از سوی دولت قبل اقدام دشواری نبود، اما احیای دوباره این سازمان دشواری های بسیاری دارد که تلاش تمام تیم دولت یازدهم را می طلبد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به زمان‌بر بودن احیای دوباره این سازمان ادامه داد: یکی از اشکالات بزرگ در ساختار سازمان مدیریت و برنامه، تصمیم گیری در مورد وضعیت استخدامی و جابجایی ها در ادارات دولتی بود که آن را یک مجموعه کوچکتر هم می توانست انجام دهد.

وی ادامه داد: مجموعه ای که برای آینده امور مهم کشور برنامه ریزی می کند، نمی تواند درگیر پستهای سازمانی یک اداره کل شود، بنابر این شانیت سازمان مدیریت برنامه ریزی باید شانیت تشکیل آن باشد.

وی تصریح کرد: همین درگیری و چانه زنی‌ها باعث شد که سازمان مدیریت و برنامه منحل شود و برای احیای دوباره، باید ساختارها به نحوی تعیین شوند که سازمان جدید زمان خود را صرف امور کلان و برنامه ریزی ها کند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با تاکید بر اینکه وضعیت اداری و استخدامی باید به سایر سازمان ها داده شود، گفت: البته تمام ادارات باید قبل از تصمیم گیری مجوزهای کلان را از سازمان مدیریت و برنامه دریافت کنند تا شاهد به هم ریختگی اوضاع نباشیم.

وی بیان داشت: ما باید دو مجموعه مستقل شامل سازمان مدیریت و برنامه ریزی و سازمان اداری و استخدامی داشته باشیم.

نماینده مردم رشت در مجلس افزود: همچنین انتظار می رود که احیای سازمان مدیریت و برنامه تا پایان سال انجام شود تا با گذشت نیمی از عمر دولت شاهد تحقق شعارهای انتخاباتی باشیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet