هدر موبایل
1393/05/17 11:54:31
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کوثری:

شرایط سفر نمایندگان ایران به غزه فعلاً فراهم نشده است

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: ما برای سفر به غزه مُصر هستیم و از تمام ظرفیت‌ها دیپلماتیک برای سفر به استفاده خواهیم کرد اما در شرایط کنونی متاسفانه شرایط سفر هموار نیست.
شرایط سفر نمایندگان ایران به غزه فعلاً فراهم نشده است نماینده مردم تهران در مجلس گفت: ما برای سفر به غزه مُصر هستیم و از تمام ظرفیت‌ها دیپلماتیک برای سفر به استفاده خواهیم کرد اما در شرایط کنونی متاسفانه شرایط سفر هموار نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/44994.jpg شرایط,سفر,نمایندگان,ایران,به,غزه,فعلاً,فراهم,نشده,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از تسنیم؛ محمد کوثری درباره سفر نمایندگان به غزه گفت: ما آماده سفر به غزه بوده و هستیم اما متاسفانه دولت مصر با مجلس ایران همکاری نکرد.

وی با بیان اینکه نمایندگان ایران می‌خواهند با سفر به غزه، شرایط این شهر جنگ زده را از نزدیک بررسی کنند، تصریح کرد: امیدواریم دولت مصر هرچه سریعتر موانع سفر نمایندگان ایران را برطرف کند.

کوثری که نامش در جمع 6 نماینده‌ای که قرارست به غزه سفر کنند، وجود دارد، تاکید کرد: ما برای سفر به غزه مُصر هستیم و از تمام ظرفیت‌ها دیپلماتیک برای سفر به استفاده خواهیم کرد اما در شرایط کنونی متاسفانه شرایط سفر هموار نیست./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet