هدر موبایل
1393/05/17 12:36:17
سرویس فرهنگی
خجسته در پیامی به مناسبت روز خبرنگار:

خبرنگار تجسم امانت‌داری، فداکاری و وظیفه شناسی است

امیر خجسته رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس، روز خبرنگار را به اصحاب رسانه و خبرنگاران متعهد، امین و دلسوز تبریک گفت.
خبرنگار تجسم امانت‌داری، فداکاری و وظیفه شناسی است امیر خجسته رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس، روز خبرنگار را به اصحاب رسانه و خبرنگاران متعهد، امین و دلسوز تبریک گفت. https://cdn.icana.ir/d/019/43369.jpg خبرنگار,تجسم,امانت‌داری،,فداکاری,و,وظیفه,شناسی,است Icana

به ‌گزارش خبرگزاری خانه ملت، امیر خجسته نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی و رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور به مناسبت فرا رسیدن 17 مرداد روز خبرنگار و سالروز شهادت شهید صارمی در پیامی روز خبرنگار را به اصحاب رسانه و خبرنگاران متعهد، امین و دلسوز تبریک و تهنیت گفت.

متن این پیام به شرح ذیل است:

"ن والقلم و ما یسطرون"

جان  نباشد جز خبر در  آزمون       هر که  را  افزون خبر جانش فزون
اقتضای جان چو ای دل آگهی است   هر که آگه تر بود جانش قوی است
 
عشق، امید و آرمان‌های تعالی بخش یک ملت، سرخط های خبری روزانه خبرنگاران و راویان حقیقتی است که برای پیشرفت و تعالی ایران عزیز، پویا و با نشاط از هیچ تلاشی فروگذاری نمی‌کنند.

17 مردادماه روز خبرنگار که با سالروز شهادت حماسه نگار جاوید شهید محمود صارمی پیوند خورده نشانگر رسالت خطیر خبرنگاران و گزارشگرانی است که در مسیر بازگویی و بازنمایی حقایق جامعه و آگاهی بخشی به مردم سخت می کوشند تا روشنی و حقیقت نگری را برای جامعه به ارمغان آورند.
 
خبرنگار تجسم امانت‌داری، مسئولیت، تعهد، دلسوزی، فداکاری، صبوری و وظیفه شناسی است. خبرنگار وجدان بیدار، زبان گویا و گوش شنوایی که هم سنگ صبور است و هم سنگ همگان را به سینه می‌زند، در حالی که از خود غافل می‌شود.
 
در عصری که کثرت و سرعت تبادل اطلاعات، خبرنگاران امین را به سرمایه ای برای حفظ آگاهی جامعه بدل کرده است، دانش و تعهد اصلی ترین سرمایه خبرنگاران در ایفای رسالتشان درخدمت به مردم است؛ چرا که تحقق جامعه پویا جز به مدد روشنگری و اطلاع رسانی اصحاب رسانه صورت نخواهد پذیرفت.
 
بدون تردید حفظ و ارتقای جایگاه خطیر خبر و قلم در جهت تعمق اطلاع رسانی و ترویج و نهادینه کردن فضائل مدنی و اخلاقی در جامعه از سیاست ها و برنامه های محوری نظام مقدس جمهوری اسلامی می باشد و تحقق این هدف در گرو تعامل و همکاری دو سویه اصحاب رسانه و خبر از یک طرف  و حاکمان و دولت مردان از طرفی دیگر است .
 
اینجانب ضمن تبریک فرا رسیدن روز خبرنگار به همه خبرنگاران و خانواده بزرگ اطلاع رسانی و قدردانی از همراهی، توجه و اهتمام ویژه اصحاب رسانه در انعکاس اخبار و فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی، برای شما خبرنگاران متعهد و کوشا،که آگاهی را حق مردم می دانید و برای دانستن و رشد و باروری اندیشه هم نوعان خود خستگی ناپذیر و مومنانه می کوشید سلامتی، توفیق و ادامه فعالیت آگاهانه در پرتو رهنمود های حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب را از خداوند متعال خواهانیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet