هدر موبایل
1393/05/17 13:46:44
سرویس اقتصادی
حسین زاده تاکید کرد:

پویایی بخش عمران زمینه ساز تحرک اقتصادی و خروج کشور از رکود/ مجلس از تزریق بودجه به پروژه‌های عمرانی استقبال می‌کند

عضو هیات رئیسه کمیسیون عمران مجلس با تاکید بر اینکه فعال‌سازی و رونق بخش عمران نقش ویژه ای در خروج کشور از حالت رکود دارد، گفت: شارژ مالی و تزریق بودجه به پروژه های عمرانی نگاهی درست است و مجلس از این رویکرد دولت حمایت می کند.
پویایی بخش عمران زمینه ساز تحرک اقتصادی و خروج کشور از رکود/ مجلس از تزریق بودجه به پروژه‌های عمرانی استقبال می‌کند عضو هیات رئیسه کمیسیون عمران مجلس با تاکید بر اینکه فعال‌سازی و رونق بخش عمران نقش ویژه ای در خروج کشور از حالت رکود دارد، گفت: شارژ مالی و تزریق بودجه به پروژه های عمرانی نگاهی درست است و مجلس از این رویکرد دولت حمایت می کند. https://cdn.icana.ir/d/019/43994.jpg پویایی,بخش,عمران,زمینه,ساز,تحرک,اقتصادی,و,خروج,کشور,از,رکود/,مجلس,از,تزریق,بودجه,به,پروژه‌های,عمرانی,استقبال,می‌کند Icana

عبدالکریم حسین زاده در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با یادآوری جایگاه ویژه و اثر گذار بخش عمران در تحرک و پویایی اقتصادی کشور، افزود: با توجه به اینکه بیش از 1500 شاخه صنعتی با حوزه عمرانی شامل راه و مسکن ارتباط دارند فعالسازی و رونق دادن به این بخش باعث تحرک در سایر بخش ها و خروج کشور از حالت رکود خواهد شد.

نماینده مردم نقده و اشنویه در مجلس شورای اسلامی، نگاه دولت برای تزریق بودجه به پروژه های عمرانی و شارژ مالی این بخش را مثبت خواند و گفت: مجلس از این رویکرد دولت حمایت می کند چرا که با فعال شدن بخش عمران کل چرخه اقتصادی کشور فعال می شود.

این نماینده مردم در مجلس نهم، تصریح کرد: اقشار و گروه های مختلف شامل کارگران، مهندسان، معماران، فولادگران و... با حوزه عمران سروکار دارند و از این بخش ارتزاق می کنند بنابراین با پویایی و شارژ این حوزه بسیاری از بخش های دیگر کشور فعال شده و از حالت رکود خارج خواهند شد.

حسین زاده ادامه داد: با توجه به اینکه تولیدات بخش عمران شامل راه و مسکن ملموس و عینی است فعال‌سازی و رونق این بخش افزایش امیدواری، پویایی و اعتماد به دولت در عموم مردم را به دنبال دارد.

وی با یادآوری اینکه بخش عمران نسبت به سایر بخش ها در خروج کشور از حالت رکود نقش موثرتری دارد، افزود: حوزه عمران به شارژهای مالی و تزریق بودجه نیاز دارد و مجلس هم از این نگاه دولت که اعلام کرده 7 هزار میلیارد تومان برای پروژه های عمرانی اختصاص خواهد یافت استقبال می‌کند.

عضو هیات رئیسه کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ایجاد بسترهای لازم برای پویایی و رونق بخش تعطیل شده حوزه عمران و ساخت و ساز، یاداور شد: در این وضعیت و با توجه به تاثیر گذاری بخش عمران بر سایر بخش ها دست یابی به اهداف تعریف شده و توسعه پایدار کشور میسرتر خواهد شد.

گفتنی است؛ معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور از توزیع ۷هزار میلیارد تومان بودجه عمرانی طی امروز و فردا خبر داده است./

پایان پیام 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet