هدر موبایل
1393/05/18 11:56:06
سرویس سیاسی
منصوری با اشاره به سیاست افزایش توان نظامی آمریکا برای مقابله با ایران:

دولت آمریکا از طرف کمپانی های اسلحه سازی تحت فشار است

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به سیاست افزایش توان نظامی آمریکا در مقابل ایران سیاست آمریکا گفت: این سیاست بر اساس سفارش کمپانی های اسلحه فروشی رخ داده است.
دولت آمریکا از طرف کمپانی های اسلحه سازی تحت فشار است عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به سیاست افزایش توان نظامی آمریکا در مقابل ایران سیاست آمریکا گفت: این سیاست بر اساس سفارش کمپانی های اسلحه فروشی رخ داده است. https://cdn.icana.ir/d/019/52605.jpg دولت,آمریکا,از,طرف,کمپانی,های,اسلحه,سازی,تحت,فشار,است Icana

عباسعلی منصوری آرانی در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به گزارش هیأت دفاع ملی کنگره آمریکا مبنی بر لزوم افزایش توان نظامی آمریکا برای ایجاد بازدارندگی در برابر ایران، گفت: موج حضور ایران در مذاکرات هسته ای و اثبات حقانیت صلح آمیز بودن آن در پی فتوای رهبر معظم انقلاب در بین ملل منطقه و جهان، حباب ایران هراسی و افسانه های ساخته شده برای این کشور را از بین برده است.

نماینده مردم کاشان و آران بیدگل در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این امر موجب زیر سوال رفتن حکام کشورهای خریدار سلاح از آمریکا توسط ملتشان می شود، افزود: این حکام به دلیل سراریز کردن میلیارد ها دلار از سرمایه کشورشان برای خرید سلاح به جیب کاترها و کمپانی های آمریکایی زیر سوال رفته اند.

وی با بیان اینکه بنابراین آمریکا سیاست ایران هراسی در منطقه را اتخاذ کرده است، ادامه داد: این امر در حالی است که آمریکا و کشورهای منطقه قبول دارند که جمهوری اسلامی ایران طی 35 سال عمر خود هیچ تجاوزی حتی علیه کشورهای ضعیف اطراف خود انجام نداده است.

این نماینده مردم در مجلس نهم با بیان اینکه آمریکا سعی دارد با ایجاد موج منفی تبلیغاتی و جنگ روانی علیه ایران، حکام کشورهای منطقه را که تحت فشار مردم خود هستند برای خرید سلاح راضی کنند، توضیح داد: در صورت تحقق این سیاست و خرید سلاح از آمریکا، حکام منطقه تحت فشار ملت ها، خبرنگاران و روزنامه نگاران و اندیشمندان قرار می گیرند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر اینکه این سیاست آمریکا بر اساس سفارش کمپانی های اسلحه فروشی رخ داده است، تصریح کرد: تحقق این امر در انقلاب مردمی و آگاه سازی آن نسبت به اهداف آمریکا و حکام منطقه نقش موثری خواهد داشت.

گفتنی است؛هیأت موسوم به «دفاع ملی» آمریکا که از سوی کنگره این کشور مأمور بازبینی گزارش چهارساله پنتاگون شده بود، در گزارش خود توصیه کرده است که آمریکا برای ایجاد بازدارندگی در برابر ایران، توان نظامی متعارف خود را در خلیج فارس افزایش دهد.

 پایان پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet