هدر موبایل
1393/05/18 16:28:57
سرویس فرهنگی

پیام تبریک رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری به مناسبت روز خبرنگار

رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری روز خبرنگار را به اهالی رسانه تبریک گفت.
پیام تبریک رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری به مناسبت روز خبرنگار رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری روز خبرنگار را به اهالی رسانه تبریک گفت. https://cdn.icana.ir/d/019/53192.jpg پیام,تبریک,رئیس,کمیسیون,آموزش،,تحقیقات,و,فناوری,به,مناسبت,روز,خبرنگار Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمد مهدی زاهدی رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی روز خبرنگار را به اهالی رسانه تبریک گفت. متن پیام بدین شرح است:
 

ن والقلم و ما یسطرون

عرصه جهاد قلم عرصه‌ای است که جهادگران حقیقی آن همواره به مصداق «انما یخشی‌الله من عباده العلماء» به دو صف علم و خشیت متصفند و از این‌روست که تیرهای دفاعی آنها از حریم حق و عدالت و ظلم‌ستیزی همواره به دایره هدف اصابت کرده و راه خودن را به سوی اصلاح امور می‌گشاد.

هفدهم مردادماه بهانه‌ای است برای تجلیل از سفیران خبر و عرصه اطلاع‌رسانی، پیش‌قراولان بی‌باکی که بنا به آنچه که حضرت امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب همواره بر آن توصیه داشته‌اند به صفاتی چون تقوا، صداقت، عفاف، انصاف متصف شوده و فکر و زبان و قلب و قلم خود را در محضر حضرت باری به جلان وا داشته‌اند.

طلایه‌دارانی که خون نگار مظلومیت امروز کودکان، زنان، جوانان و پیران بی‌دفاع ملت‌های مظلومی مانند غزه هستند.

این روز بزرگ را به جامعه آرمانخواه، عدالت‌طلب و روشنگر خبرنگاران تبریک عرض نموده و به روح بلند شهدای مظلوم این عرصه مقدس به ویژه شهید محمد صارمی درود می‌فرستم و مجاهدت‌های مثال‌زدنی آنها را می‌ستایم.

روز خبرنگار بر شما عزیزان مبارک قلمتان مفتاح جنت باد.

رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری

محمدمهدی زاهدی

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet