ولادت حضرت امام رضا (ع)
1393/05/18 17:40:25
سرویس اجتماعی
رضایی مطرح کرد:

تلاش مجلس برای افزایش مستمری ماهانه مددجویان

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی از تلاش مجلس برای افزایش مستمری ماهانه مددجویان خبر داد و گفت: قوه مقننه در تمام ابعاد به صورت یکپارچه از طرح‌ها و برنامه‌های مربوط به کمیته امداد حمایت می‌کند.
تلاش مجلس برای افزایش مستمری ماهانه مددجویان نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی از تلاش مجلس برای افزایش مستمری ماهانه مددجویان خبر داد و گفت: قوه مقننه در تمام ابعاد به صورت یکپارچه از طرح‌ها و برنامه‌های مربوط به کمیته امداد حمایت می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/43346.jpg تلاش,مجلس,برای,افزایش,مستمری,ماهانه,مددجویان Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت، ابراهیم رضایی در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی به حمایت ویژه نمایندگان از افراد نیازمند تحت پوشش اشاره کرد و افزود: کمیته امداد از سازمان‌های موفقی است که در حوزه اشتغال و توانمندسازی مطلوب عمل کرده است.

وی افزود: در مجلس شورای اسلامی همه نمایندگان بر حمایت و پشتیبانی از این سازمان که در خط مقدم امدادرسانی به محرومان و اقشار نیازمند است، تاکید دارند.

وی در ادامه با اشاره بر ضرورت توجه به محرومان و دستگیری از نیازمندان اظهار کرد: خدمت‌رسانی به محرومان یک وظیفه همگانی است و همه باید یاریگر کمیته امداد امام خمینی (ره) در این امر مهم باشند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet