خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1393/05/19 09:58:20
سرویس صحن
با رأی نمایندگان تصویب شد:

آموزش برای حفظ سلامت والدین و کودک در طرح افزایش نرخ باروری مشمول مجازات نمی شود

نمایندگان مجلس شورای اسلامی با لحاظ کردن موارد آموزشی و ضروری در راستای حفظ سلامت والدین و کودک در طرح افزایش نرخ باروری و پیشگیری از کاهش رشد جمعیت موافقت کردند.
آموزش برای حفظ سلامت والدین و کودک در طرح افزایش نرخ باروری مشمول مجازات نمی شود نمایندگان مجلس شورای اسلامی با لحاظ کردن موارد آموزشی و ضروری در راستای حفظ سلامت والدین و کودک در طرح افزایش نرخ باروری و پیشگیری از کاهش رشد جمعیت موافقت کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/64341.jpg آموزش,برای,حفظ,سلامت,والدین,و,کودک,در,طرح,افزایش,نرخ,باروری,مشمول,مجازات,نمی,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان در نشست علنی امروز (یکشنبه 19مرداد ماه) مجلس شورای اسلامی، در جریان بررسی جزئیات طرح افزایش نرخ باروری و پیشگیری از کاهش نرخ جمعیت کشور ماده 3 این طرح را بررسی کردند.

براین اساس نمایندگان با 156 رأی موافق، 13 رأی مخالف و 5 رأی ممتنع از مجموع 233 نماینده حاضر در مجلس با اصل ماده 3 طرح مذکور موافقت کردند.

گفتنی است ماده 3 این طرح اشاره دارد که موارد آموزشی و ضروری در راستای حفظ سلامت والدین و کودک از شمول این قانون مستثنی می باشد.

همچنین در این ماده آمده است که وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مکلف است مصادیق این ماده و تبصره ماده یک را ظرف 3ماه از تاریخ لازم الاجرا شدن این قانون تدوین و ابلاغ نماید./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet