هدر موبایل
1393/05/19 12:35:38
سرویس صحن
جوکار در تذکر شفاهی:

روزنامه ها زنجیره ای مصوبات مجلس را به تمسخر می گیرند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با انتقاد از این که روزنامه ها زنجیره ای مصوبات مجلس را به تمسخر می گیرند گفت: برخی جریان‌ها به دنبال تخریب مجلس به دلیل تخلفات یک نماینده هستند و این که نام یک نماینده متخلف اعلام نمی شود ، کل مجلس را زیر سوال می برد.
روزنامه ها زنجیره ای مصوبات مجلس را به تمسخر می گیرند عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با انتقاد از این که روزنامه ها زنجیره ای مصوبات مجلس را به تمسخر می گیرند گفت: برخی جریان‌ها به دنبال تخریب مجلس به دلیل تخلفات یک نماینده هستند و این که نام یک نماینده متخلف اعلام نمی شود ، کل مجلس را زیر سوال می برد. https://cdn.icana.ir/d/019/59586.jpg روزنامه,ها,زنجیره,ای,مصوبات,مجلس,را,به,تمسخر,می,گیرند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمد صادق جوکار در نشست علنی امروز (یکشنبه 19 مرداد) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خطاب به هیات رئیسه مجلس گفت: هر چه مجلس از نمایندگان وزین ، مومن و معتقد برخوردار باشد جایگاه آن افزایش می‌یابد اما برخی جریان ها به دنبال تخریب مجلس به دلیل تخلف یک نماینده هستند.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس افزود: در بحث استیضاح وزیر علوم اعلام می شود که عده‌ای از نمایندگان از بورس استفاده کرده اند و اگر استیضاح وزیر علوم از سر گرفته شود اسامی این نمایندگان اعلام خواهد شد و این یک تهدید علیه مجلس است.

وی با اشاره به اینکه با طرح این مسائل دو شبه صورت می گیرد گفت: اول اینکه به دلیل نامشخص بودن نام این اشخاص تمامی نمایندگان مردم زیر سوال می‌روند و دومین مساله نیز زیر سوال رفتن اصل استیضاح است اگر واقعا نماینده ای تخلف کرده نام اعلام و از کلی گویی در رسانه ها جلوگیری شود.

وی ادامه داد: بحث دیگر روزنامه های زنجیره ای است که مصوبات مجلس را به تمسخر می گیرند.

وی همچنین در تذکری دیگر در رابطه با گرانی خودرو گفت: دولت مسئول تنظیم بازار و قیمتها بوده و مجلس نیز باید در این روند نظارت داشته باشد حال سخنگوی دولت اعلام می کند که ما موافق گران شدن خودرو نیستیم کمیسیون اصل نودم هم این موضوع را خلاف اعلام می کند ،‌رئیس تیم تحقیق و تفحص نیز با این موضوع مخالف است حال مردم این سوال را دارند که چه قدرتی در مورد افزایش قیمت خودرو تصمیم میگیرد که دولت و مجلس توان مقابله با آن را ندارند.

نماینده مردم یزد و صدوق در تذکری دیگری به وزیر جهاد و کشاورزی در مورد عدم پرداخت به موقع پول خرید گندم به کشاورزان آذربایجان گفت: مقرر شده بود که طی 48 ساعت طلب کشاورزان پرداخت شود اما از آن تاریخ 20 روز گذشته و اتفاقی نیفتاده است.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet