ولادت حضرت امام رضا (ع)
1393/05/19 12:42:07
سرویس صحن
حسینی صدر در تذکری به وزیر راه خواستار شد؛

عامل سقوط هواپیمای ایران 140 سریعا اعلام شود

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس از وزیر راه خواست تا عوامل سقوط هواپیما ایران ۱۴۰ را معرفی کند.
عامل سقوط هواپیمای ایران 140 سریعا اعلام شود عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس از وزیر راه خواست تا عوامل سقوط هواپیما ایران 140 را معرفی کند. https://cdn.icana.ir/d/019/43330.jpg عامل,سقوط,هواپیمای,ایران,140,سریعا,اعلام,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، مؤید حسینی صدر در نشست علنی امروز (یکشنبه 19مرداد ماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی به وزیر راه گفت: از وزیر راه می خواهیم خیلی سریع و جدی عوامل سقوط هواپیمای ایران 140 را معرفی کند تا بلایی که بر سر وزیر قبل آمد و استیضاح و عزل شد بر سر این وزیر نیاید.

نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی همچنین با اشاره به طرح افزایش نرخ باروری گفت: بدترین کاری که می شود با یک پدیده انجام داد خفیف کردن آن است.

وی با تأکید بر اینکه با این طرح یک نفر هم به جمعیت کشور اضافه نمی شود گفت: اگر اراده ای برای افزایش جمعیت کشور است بهتر است که مشوق های خوب قراردهند و بگویند خانواده های با فرزند بیشتر در اولویت اشتغال هستند و یا آنها را در واگذاری زمین در اولویت قرار دهند نه اینکه افراد صاحب منصب فرزندان خود را سریعا در مشاغل مختلف قرار دهند.

حسین صدر با بیان اینکه این طرح خیری برای افزایش جمعیت ندارد به ماده 2 این طرح اشاره کرد و گفت: در روز خبرنگار هرگونه تبلیغ برای پیشگیری از بارداری مجرمانه خوانده شده است این در حالی است که در اصل 24 قانون اساسی تأکید شده است که نشریات و مطبوعات در بیان مطالب آزادند مگر آنکه مخل مبانی اسلام و حقوق عمومی باشد.

نماینده مردم خوی تأکید کرد: امیدوارم مجلس نخواسته قانونی تصویب نکند که جلوی نقد و حرف زدن گرفته شود از این رو بهتر است طرح صحیح در این راستا تصویب شود و از بگیر و ببند بی نتیجه چیزی عاید نمی شود و به زور نمی توان جمعیت را افزایش داد مگر اینکه اجازه نقد داده شود.

این عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در پایان نسبت به تفرقه افکنی بین مسلمانان انتقاد کرد و گفت: تأسف آور است که یک ایرانی به قومیت دیگری توهین کند، از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خواست برخورد قاطعی با این فرد و گروه خاطی انجام دهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet