خبرگزاری خانه ملت

ولادت حضرت امام رضا (ع)
1393/05/19 13:09:25
سرویس صحن
از سوی جلیل سرقلعه انجام شد؛

تقدیر از وزیر نفت به دلیل اختصاص اعتبار برای گازرسانی به 44 روستای چهارمحال و بختیاری

عضو کمیسیون عمران مجلس از وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز به دلیل اختصاص ۱۸ و ۷ دهم میلیارد تومان در سال جاری برای گازرسانی به ۴۴ روستای حوزه انتخابیه اش تشکر کرد.
تقدیر از وزیر نفت به دلیل اختصاص اعتبار برای گازرسانی به 44 روستای چهارمحال و بختیاری عضو کمیسیون عمران مجلس از وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز به دلیل اختصاص 18 و 7 دهم میلیارد تومان در سال جاری برای گازرسانی به 44 روستای حوزه انتخابیه اش تشکر کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/44580.jpg تقدیر,از,وزیر,نفت,به,دلیل,اختصاص,اعتبار,برای,گازرسانی,به,44,روستای,چهارمحال,و,بختیاری Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، مجید جلیل سرقلعه در نشست علنی امروز (یکشنبه 19مرداد ماه) مجلس شورای اسلامی، از رئیس جمهور و هیأت همراه وی به خاطر سفر به استان چهارمحال بختیاری تشکر کرد و گفت: از استاندار استان و دست اندرکارانی که مقدمات سفر را فراهم کردند و صدا و سیمای استان که توانست این اتفاق مهم را پوشش دهد تشکر می کنم.

نماینده مردم لردگان در مجلس شورای اسلامی همچنین از مردم چهارمحال بختیاری به خصوص اقوام استان، جامعه ایثارگران، ‌تشکل های جوانان و مردم که از هیأت دولت استقبال کردند و موجب استحکام پایه های نظام شدند تشکر کرد.

عضو کمیسیون عمران مجلس ضمن تشکر از وزیر اطلاعات و نیرو گفت: وزیر نیرو در این سفر اقدام شایسته ای انجام دادند و پروژه ای که مجوز زیست محیطی نداشت و سازمان بازرسی مخالف اجرای آن بود را تعطیل کرد و با قانون شکنان برخورد کرد، تشکر کرد.

وی افزود: از وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز به دلیل اختصاص 18 و 7 دهم میلیارد تومان در سال جاری برای گازرسانی به 44 روستای حوزه انتخابیه اش تشکر می کنم.

این عضو کمیسیون عمران مجلس در پایان از تأخیر یک روزه معاون نظارت و راهبردی رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست در سفر به حوزه انتخابیه اش گفت: این دو معاون رئیس جمهور توجهی به دغدغه نمایندگان استان و استاندار نسبت به انتخاب مدیران نداشته و هیچگونه جایگاهی برای مجمع نمایندگان استان قایل نشدند از این رو جا دارد هیأت رئیسه مجلس به این دو عضو دولت تذکر دهد تا در سفرها جایگاهی برای نمایندگان قایل شوند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet