هدر موبایل
1393/05/19 15:54:41
سرویس اقتصادی
ایرانپور مطرح کرد:

ممانعت از ورود نمایندگان اصفهان به نهاد ریاست جمهوری

نماینده مردم مبارکه در مجلس با اشاره به تجمع اعضای مجمع نمایندگان استان اصفهان مقابل نهاد ریاست‌جمهوری،گفت: ۱۶ نماینده معترض بعد از پایان صحن علنی امروز مجلس ، در اعتراض به توقف طرح تونل گلاب ۲ در مقابل نهادریاست جمهوری تجمع کردند.
ممانعت از ورود نمایندگان اصفهان به نهاد ریاست جمهوری نماینده مردم مبارکه در مجلس با اشاره به تجمع اعضای مجمع نمایندگان استان اصفهان مقابل نهاد ریاست‌جمهوری،گفت: 16 نماینده معترض بعد از پایان صحن علنی امروز مجلس ، در اعتراض به توقف طرح تونل گلاب 2 در مقابل نهادریاست جمهوری تجمع کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/44855.jpg ممانعت,از,ورود,نمایندگان,اصفهان,به,نهاد,ریاست,جمهوری Icana

علی ایرانپور در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت با انتقاد از اینکه مسئولان دولت تدبیر و امید از ورود نمایندگان ملت به نهاد ریاست جمهوری ممانعت کردند، افزود: ظهر امروز 16 نفر از نمایندگان استان اصفهان در اعتراض به اقدام چیت چیان وزیر نیرو برای متوقف شدن طرح تونل گلاب 2 برای  انتقال آب به اصفهان به دستور رئیس جمهور جلوی دفتر نهاد ریاست جمهوری حضوریافتند و خواستار دیدار با روحانی و معاونان رئیس جمهور شدند.

نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: شریعتمداری معاون اجرایی  و انصاری معاون پارلمانی  رئیس جمهور به بیرون از محوطه دفتر نهاد ریاست جمهوری آمدند اما زمینه ورود نمایندگان ملت به این نهاد فراهم نشد و این نمایندگان پشت درهای بسته ماندند.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با یادآوری اینکه با توجه به شعارهای دولت تدبیر و امید چنین رفتار توهین آمیزی مورد انتظار نمایندگان نبود، تصریح کرد: با توجه به وضعیت بوجود آمده و بی توجهی نسبت به تقاضای نمایندگان اصفهان این اعتراضات در صحن مجلس ادامه خواهد داشت.

یادآورمی شود، بعد از پایان جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی 16 نفر از نمایندگان استان اصفهان در اعتراض به توقف طرح انتقال آب به اصفهان یعنی تونل گلاب 2 در مقابل نهاد ریاست جمهوری تجمع کردند.

پایان پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet