ولادت حضرت امام رضا (ع)
1393/05/19 17:55:53
سرویس بین الملل
قدومی نماینده جنبش حماس در تهران:

رژیم جنایتکار صهیونیستی باید تحت فشارهای سیاسی بین المللی قرار گیرد

نماینده جنبش حماس در ایران با بیان اینکه باید رژیم جنایتکار صهیونیستی تحت فشارهای سیاسی بین المللی قرار بگیرد، گفت: داستان سکوت برخی از سران کشورهای عربی از سال ۱۹۴۸ میلادی وجود داشته اما مهم این است مردم مسلمان همواره از مردم مظلوم فلسطین دفاع می کنند.
رژیم جنایتکار صهیونیستی باید تحت فشارهای سیاسی بین المللی قرار گیرد نماینده جنبش حماس در ایران با بیان اینکه باید رژیم جنایتکار صهیونیستی تحت فشارهای سیاسی بین المللی قرار بگیرد، گفت: داستان سکوت برخی از سران کشورهای عربی از سال 1948 میلادی وجود داشته اما مهم این است مردم مسلمان همواره از مردم مظلوم فلسطین دفاع می کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/76155.jpg رژیم,جنایتکار,صهیونیستی,باید,تحت,فشارهای,سیاسی,بین,المللی,قرار,گیرد Icana

خالد قدومی در گفت و گو با خبرنگار بین الملل خبرگزاری خانه ملت درباره نیازهای مردم غزه گفت: مردم فلسطین در برابر رژیمی قرار گرفته اند که به انواع سلاح ها و تجهیزات نظامی پیشرفته مجهز شده و همچنین از توان مالی مطلوبی برخوردار است بنابراین با توجه به وضعیت موجود فلسطین،  مردم به انواع کمک ها نیاز دارند.

نماینده جنبش حماس در تهران با بیان اینکه مردم فلسطین از آزادی حمایت می کنند، گفت: خدواند مردم فلسطین را انتخاب کرده تا در جبهه مقدم در برابر رژیم صهیونیستی باشند و از آزادی دفاع کنند.

قدومی در برابر سکوت برخی کشورهای عربی در برابر جنایات رژیم صهیونیستی گفت: داستان سکوت برخی سران کشورهای عربی در برابر جنایات رژیم صهیونیستی از سال 1948 میلادی وجود داشته است اما نکته مهم این است مردم کشورهای عرب همواره از مردم مظلوم فلسطین دفاع کرده اند.

نماینده جنبش حماس در تهران در توصیه ای به سران کشورهای عربی افزود: با توجه به وضعیت موجود در فلسطین مردم خیلی به کمک های نظامی سران عرب نیازمند نیستند بنابراین به آنها توصیه می کنم از لحاظ سیاسی فلسطین را به مانند تمامی مردم مسلمان جهان حمایت کنند تا رژیم جنایتکار صهیونیستی تحت فشار های بین المللی قرار گیرد.

پایان پیام   

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet