هدر موبایل
1393/05/20 09:19:13
سرویس فرهنگی
هروی خبر داد:

نشست هم اندیشی فراکسیون تاریخ و توسعه گردشگری با حضور اساتید تاریخ کشور برگزار می شود

رئیس فراکسیون تاریخ و توسعه گردشگری مجلس گفت: برای نخستین بار است که قصد داریم از صاحب نظران عرصه تاریخ در جهت پیشبرد علوم سیاسی و امور مقنن و قانونگذاری استفاده کنیم.
نشست هم اندیشی فراکسیون تاریخ و توسعه گردشگری با حضور اساتید تاریخ کشور برگزار می شود رئیس فراکسیون تاریخ و توسعه گردشگری مجلس گفت: برای نخستین بار است که قصد داریم از صاحب نظران عرصه تاریخ در جهت پیشبرد علوم سیاسی و امور مقنن و قانونگذاری استفاده کنیم. https://cdn.icana.ir/d/019/53344.jpg نشست,هم,اندیشی,فراکسیون,تاریخ,و,توسعه,گردشگری,با,حضور,اساتید,تاریخ,کشور,برگزار,می,شود Icana

جواد هروی در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، با اعلام خبر برگزاری نشست مشترک مجلس و اساتید تاریخ کشور، گفت: مقدمات برگزاری نشستی با حضور اساتید تاریخدان کشور را فراهم کرده ایم تا از نقطه نظرات آنها استفاده کنیم.

رئیس فراکسیون تاریخ و توسعه گردشگری مجلس شورای اسلامی در ادامه گفت: قرار است 50 تن از مورخان برجسته کشور در این نشست که قرار است در محل کمیسیون تلفیق برگزار شود حضور یابند.

وی در ادامه با بیان اینکه زمان برگزاری این نشست به زودی اعلام می شود، یادآور شد: علت این دعوت استفاده از نظرات این اساتید درباره نقش تاریخ معاصر در مقولات سیاسی  و ارائه راهکارهایی برای پیشبرد امور کشور است.

هروی در پایان خاطرنشان کرد: برای نخستین بار است که قصد داریم از صاحب نظران عرصه تاریخ در جهت پیشبرد علوم سیاسی و امور مقنن و قانونگذاری استفاده کنیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet