هدر موبایل
1393/05/19 18:36:46
سرویس اجتماعی
امروز در کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس؛

تعامل دولت با مجلس برای رفع بار مالی اجرای طرح کاداستر

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس از بررسی و رفع ایرادات وارده به طرح کاداستر از سوی شورای نگهبان در کمیسیون متبوعش با حضور مسئولان مربوطه خبر داد و گفت: با تعامل دولت ایراد وارده به این طرح مبنی بر بار مالی رفع شد.
تعامل دولت با مجلس برای رفع بار مالی اجرای طرح کاداستر عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس از بررسی و رفع ایرادات وارده به طرح کاداستر از سوی شورای نگهبان در کمیسیون متبوعش با حضور مسئولان مربوطه خبر داد و گفت: با تعامل دولت ایراد وارده به این طرح مبنی بر بار مالی رفع شد. https://cdn.icana.ir/d/019/44646.jpg تعامل,دولت,با,مجلس,برای,رفع,بار,مالی,اجرای,طرح,کاداستر Icana

محمد دهقان در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت٬ در تشریح جزییات جلسه امروز یک‌شنبه( 19 مرداد) کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس٬ گفت: در جلسه امروز کمیسیون قضایی مجلس ایرادات وارده به طرح کاداستر و لایحه آیین دادرسی کیفری اعاده شده از سوی شورای نگهبان با حضور مسئولان مربوطه بررسی شد.

نماینده مردم طرقبه و چناران در مجلس شورای اسلامی٬ ادامه داد: ایرادات جزیی اعاده شده از سوی شورای نگهبان به لایحه آیین دادرسی کیفری با حضور نماینده شورای نگهبان٬ رئیس سازمان قضایی نیروی مسلح٬ کارشناسان قوه قضاییه و اعضای کمیسیون قضایی مجلس بررسی و در راستای تامین نظر شورای نگهبان ایرادات برطرف شد.

این نماینده مردم در مجلس نهم٬ با یادآوری دستور کار دیگر کمیسیون متبوعش٬ تصریح کرد: ایرادات وارده به طرح کاداستر از جمله اشکالات شکلی و همچنین ایراد اصل 85 این طرح نیز با حضور مسئولان سازمان ثبت بررسی شد.

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی٬ همچنین از بررسی ایراد وارده به طرح کاداستر مبنی بر داشتن بار مالی در کمیسیون قضایی مجلس خبر داد و گفت: با تعامل دولت در تامین منابع مالی این طرح این ایراد نیز برطرف شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet