خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1393/05/20 10:44:40
سرویس اجتماعی
نوروزی مطرح کرد:

دولت ریالی بابت خسارت سیل گلستان پرداخت نکرده/قول مساعد رئیس مجلس برای پیگیری

نماینده مردم علی‌آباد‌کتول در مجلس٬ با انتقاد از عملکرد دولت در پرداخت خسارات ناشی از سیل به استان گلستان٬ گفت: با وجود نامه‌نگاری‌ها و رایزنی‌های بی‌شمار با دولت و ابلاغ پرداخت ۸۰ میلیارد تومان خسارت به استان گلستان هنوز ریالی به این استان داده نشده است.
دولت ریالی بابت خسارت سیل گلستان پرداخت نکرده/قول مساعد رئیس مجلس برای پیگیری نماینده مردم علی‌آباد‌کتول در مجلس٬ با انتقاد از عملکرد دولت در پرداخت خسارات ناشی از سیل به استان گلستان٬ گفت: با وجود نامه‌نگاری‌ها و رایزنی‌های بی‌شمار با دولت و ابلاغ پرداخت 80 میلیارد تومان خسارت به استان گلستان هنوز ریالی به این استان داده نشده است. https://cdn.icana.ir/d/019/71493.jpg دولت,ریالی,بابت,خسارت,سیل,گلستان,پرداخت,نکرده/قول,مساعد,رئیس,مجلس,برای,پیگیری Icana

رحمت‌الله نوروزی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت٬ با یادآوری وقوع سیل در استان گلستان و خسارات بی‌شمار ناشی از آن٬ گفت: بدقولی دولت در پرداخت خسارت‌های سیل به این استان در بسیاری از بخش‌ها زندگی مردم را مختل کرده است.

نماینده مردم علی‌آباد کتول در مجلس شورای اسلامی٬ با بیان اینکه دولت مبلغی در حدود 80 میلیارد تومان اعتبار برای جبران خسارت‌های ناشی از سیل در استان گلستان مصوب کرده است٬‌ افزود: با وجود ابلاغ این مبلغ برای تخصیص به استان در جهت جبران خسارت‌های ناشی از سیل اما متاسفانه تاکنون ریالی به این استان داده نشده است.

وی با یادآوری خسارت‌های ناشی از سیل در استان گلستان٬ تصریح کرد: سیل اخیر این استان بسیاری از راه‌های مواصلاتی٬ زیر ساخت‌های مرغداری ها٬ مزارع و منازل مردم را دچار خسران فراوان کرده که جبران این موارد نیازمند توجه دولت است.

این نماینده مردم در مجلس نهم٬ با یادآوری رایزنی و مکاتبه نمایندگان استان گلستان با دولت برای پرداخت خسارات سیل این استان٬ افزود: دولت وعده پرداخت اعتبارات لازم برای بازسازی خسارات سیل را داده است.

نماینده مردم علی‌آباد کتول در مجلس نهم٬‌ همچنین از جلسه با رئیس مجلس برای بررسی موضوع سیل استان گلستان خبر داد و گفت: رئیس مجلس وعده پیگیری پرداخت خسارات سیل استان گلستان را داده و مقرر شد در اسرع وقت در جلسه ای با دولت این موضوع را بررسی کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet