هدر اصلی
1393/05/20 11:33:20
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده مردم ارومیه در مجلس:

وحدت کلمه یک سرمایه گرانبها است

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: وحدت فعلی ایران اسلامی به مراقبت جدی نیاز دارد، تا اینکه به اتحاد ملی افزوده شود.
وحدت کلمه یک سرمایه گرانبها است نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: وحدت فعلی ایران اسلامی به مراقبت جدی نیاز دارد، تا اینکه به اتحاد ملی افزوده شود. https://cdn.icana.ir/d/019/43097.jpg وحدت,کلمه,یک,سرمایه,گرانبها,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از ایسنا؛جواد جهانگیرزاده اظهار داشت: وحدت کلمه یک سرمایه گرانبها و دست‌نیافتنی است، که هم‌اکنون ملت بزرگ ایران اسلامی به آن دست یافته‌اند، بنابراین باید برای پررنگ کردن آن بیش از گذشته تلاش کنیم.

وی با اشاره به اینکه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نه‌تنها در منطقه بلکه سراسر جهان از جایگاه رفیعی در همه ابعاد و معادلات برخوردار است، افزود: بین کشورهای منطقه و همسایه به هر سو بنگرید، خواهید دید به معنای واقعی ناامنی، اغتشاش و طغیان توده‌های ملی موج می‌زند.
 
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با اظهار به اینکه اغلب کشورهای اسلامی از جمله مصر، سوریه، عراق و فلسطین هر یک به نوعی با بحران‌های مختلف دست و پنجه نرم می‌کنند، خاطرنشان کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در حال حاضر از ثبات، امنیت و آرامش غیرقابل‌وصف برخوردار است.
جهانگیرزاده خاطرنشان کرد: این شرایط در سایه هوشیاری ملت و مدیریت عالمانه مقام معظم رهبری حکم‌فرما شده است.
 
وی بیان داشت: از ابعاد ملی، منطقه‌ای و جهانی جمهوری اسلامی در شرایط فوق‌العاده‌ای قرار دارد، بنابراین باید در راستای مراقبت از وحدت موجود بین ملت و مسئولان گام برداشت، چرا که وحدت کشور ما در منطقه هم تاثیر مثبت بر جای گذاشته است.
 
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: برای اینکه وضعیت فعلی کشورمان را در ابعاد سیاسی و اجتماعی در سراسر جهان حفظ کنیم، باید برای تقویت وحدت و هماهنگی درون قوای حکومتی حول محور ولایت فقیه گام‌های بلندی برداشته، و همواره در این راستا تلاش کنیم.
 
جهانگیرزاده با اشاره به اینکه بین سران قوا تعامل و همکاری کافی به خوبی دیده می‌شود، اظهار داشت: سران قوا و کارگزاران ارشد نظام به عنوان  الگویی برجسته برای عوامل زیرمجموعه خود قلمداد می‌شوند، که در حال حاضر رفتارهای سابق، مخل امنیت و اتحاد را بین دولتمردان به هیچ عنوان نمی‌بینیم.
 
وی با بیان اینکه در سایه تلاس مستمر و شبانه‌روزی نیروهای توانمند و زیرک قوای سه‌گانه، نیروهای نظامی و انتظامی، امنیتی و سیاسی شرایط مطلوبی در کشور ما حاکم شده است، بیان داشت: جامه عمل پوشاندن به منویات مقام معظم رهبری یکی از علل مصون ماندن کشورمان از تعرض‌ دشمنان نظام و دین است.
 
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی ضمن ابراز تاسف از فاجعه انسانی که در فلسطین اشغالی در حال رخ دادن است، اظهار داشت: در صورت اتحاد جهان اسلام، رژیم جعلی صهیونیستی به گستاخی و رفتار خصمانه خود پایان داده، و ملت این کشور به فجر پیروزی دست پیدا می‌کنند.
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet