هدر موبایل
1393/05/20 14:52:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کولیوند:

عرصه سیاسی بازنشستگی ندارد

نایب رییس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور معتقد است در عرصه سیاسی بازنشستگی وجود ندارد و افراد باتجربه سیاسی باید به رشد جریان‌ها و افکار خلاقانه کمک کنند.
عرصه سیاسی بازنشستگی ندارد نایب رییس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور معتقد است در عرصه سیاسی بازنشستگی وجود ندارد و افراد باتجربه سیاسی باید به رشد جریان‌ها و افکار خلاقانه کمک کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/46833.jpg عرصه,سیاسی,بازنشستگی,ندارد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از ایسنا؛محمدجواد کولیوند در خصوص بازنشستگی سیاسی، گفت: هر یک از افراد در هر دوره زمانی افکار خاصی دارند و بر اساس افکار خود در حکومت ایفای نقش می‌کنند اما بعضا افکار این افراد با گذر زمان و تغییر متغیرها قابلیت خود را از دست می‌دهد.

وی ادامه داد: بازنشستگی سیاسی در این رابطه به آن معناست که افکاری که حدود 10 سال پیش وجود داشته شاید در حال حاضر قابلیت توجیه نداشته باشد به همین دلیل می‌توان گفت برخی در بازنشستگی سیاسی به سر می‌برند.
نماینده مردم کرج در مجلس همچنین خاطرنشان کرد: البته باید گفت کسانی که وارد فضای سیاسی می‌شوند و در آن حضور دارند تا زمانی که در این کره خاکی زندگی کنند از این عرصه بازنشسته نشده و در اصل عرصه سیاسی بازنشستگی ندارد.
 
کولیوند در ادامه بیان کرد: اگر این افراد تجربه سیاسی خوبی داشته باشند می‌توانند در اتاق‌های فکر سیاسی و در رأس این جریان‌ها برای کمک به نظام اسلامی حاضر باشند اما باید با توجه به متغیرهای زمان فرصت لازم را برای ایجاد افکار و جریان‌های خلاقانه و جدید فراهم کرد.
 
نایب رییس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در پایان گفت: سیاستمداران قدیمی در عین اینکه می‌توانند به مسیر فکری جریان‌های جدید کمک کنند نباید مانع رشد و پیشرفت آنها نیز شوند. /
پایان پیام
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet