هدر موبایل
1393/06/02 10:30:01
سرویس اقتصادی
نوروزی مطرح کرد:

دولت ریالی از اعتبارات عمرانی استان گلستان را پرداخت نکرده

نماینده مردم علی آباد کتول در مجلس،گفت:متأسفانه پس از گذشت پنج ماه از ابتدای سال ۹۳ هنوز اعتباری از سوی دولت برای تکمیل پروژه های نیمه تمام عمرانی استان گلستان تخصیص داده نشده است.
دولت ریالی از اعتبارات عمرانی استان گلستان را پرداخت نکرده نماینده مردم علی آباد کتول در مجلس،گفت:متأسفانه پس از گذشت پنج ماه از ابتدای سال 93 هنوز اعتباری از سوی دولت برای تکمیل پروژه های نیمه تمام عمرانی استان گلستان تخصیص داده نشده است. https://cdn.icana.ir/d/019/52416.jpg دولت,ریالی,از,اعتبارات,عمرانی,استان,گلستان,را,پرداخت,نکرده Icana

رحمت الله نوروزی درگفت و گو با خبرنگارحوزه انتخابیهخبرگزای خانه ملت،درخصوص مشکلات بخش عمرانی شهرستان علی آبادکتول در استان گلستان،گفت:متأسفانه در این چندسال اخیر به علت تحریم‌ها حرکت پروژه های عمرانی در استان گلستان بسیار ضعیف بوده است.

نماینده مردم علی آباد کتول در مجلس شوری اسلامی،تصریح کرد: دولت براساس قانون در آذرماه سال 92 بودجه سال 93 را به مجلس شورای اسلامی تقدیم کرد به همین جهت انتظار از دولت این بود که اعتبارات عمرانی در اولین ماه سال 93 به دستگاه های اجرایی تخصیص شود.

هنوز ریالی از اعتبارات عمرانی به استان ها تخصیص نشده

این نماینده مردم در مجلس نهم،اظهارداشت: دولت بودجه را به موقع تقدیم مجلس شورای اسلامی کرد و نمایندگان هم به موقع لایحه بودجه 93 را مصوب کردند اما متأسفانه پس از گذشت 5 ماه از ابتدای سال جاری هنوز ریالی از اعتبارات عمرانی به استان ها تخصیص نشده است.

نوروزی،با بیان اینکه تحویل به موقع بودجه ازسوی دولت عملکرد شایسته ای بود،افزود: متأسفانه پس از گذشت پنج ماه از ابتدای سال، هنوز اعتبارات عمرانی به استان ها از جمله گلستان تخصیص نشده به همین جهت این امر عملکرد شایسته دولت را در خصوص تحویل به موقع بودجه زیر سوال برده است.

نماینده مردم علی آباد کتول در مجلس شوری اسلامی،تصریح کرد:با توجه به محدودیت فصل کاری در بسیاری از استان های کشور،دولت باید هر چه سریعتر تخصیص اعتبارات عمرانی استان ها از جمله استان گلستان را در دستور کار خود قرار دهد.

ضرورت ترمیم جاده های روستایی استان گلستان

این نماینده مردم در مجلس نهم،اظهارداشت:متأسفانه سیل اخیر استان گلستان جاده های روستایی این استان را تخریب کرده است که متأسفانه تاکنون اقدام عملی به منظور ترمیم این جاده های روستایی از سوی وزارت راه و شهرسازی صورت نگرفته است.

عضوکمیسیون کشاورزی،آب ومنابع طبیعی مجلس،گفت:متأسفانه تا به امروز به دلیل عدم تخصیص اعتبارات کافی پروژه های عمرانی راهسازی جاده های بین مزارع در استان گلستان اجرایی نشده است که باید هر چه سریعتر در دستور کار وزارت راه و شهرسازی قرار گیرد.

پایان پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet