هدر موبایل
1393/05/21 16:17:30
سرویس سیاسی
سادات ابراهیمی انتقاد کرد:

استیضاح وزیر علوم و ادبیات رئیس جمهور دغدغه مردم نیست/ نمایندگان درصدد ساماندهی اقتصاد باشند

عضو هیئت رئیسه کمیسیون کشاورزی، آب ومنابع طبیعی مجلس گفت: در شرایط فعلی لحن و ادبیات رئیس جمهور و استیضاح وزیر علوم دغدغه مردم نیست و نمایندگان مجلس باید توان و انرژی خود را برای مشکلات اقتصادی و معیشتی که خواست مردم است صرف کنند.
استیضاح وزیر علوم و ادبیات رئیس جمهور دغدغه مردم نیست/ نمایندگان درصدد ساماندهی اقتصاد باشند عضو هیئت رئیسه کمیسیون کشاورزی، آب ومنابع طبیعی مجلس گفت: در شرایط فعلی لحن و ادبیات رئیس جمهور و استیضاح وزیر علوم دغدغه مردم نیست و نمایندگان مجلس باید توان و انرژی خود را برای مشکلات اقتصادی و معیشتی که خواست مردم است صرف کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/57791.jpg استیضاح,وزیر,علوم,و,ادبیات,رئیس,جمهور,دغدغه,مردم,نیست/,نمایندگان,درصدد,ساماندهی,اقتصاد,باشند Icana

سید محمد سادات ابراهیمی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به تشکیل جلسه غیر علنی امروز مجلس به درخواست برخی از نمایندگان، گفت: در این جلسه برخی از نمایندگان در مورد صحبت های روز گذشته  رئیس جمهور درباره منتقدان اظهار نظر کردند و گلایه هایی داشتند.

نماینده مردم شوشتر در مجلس شورای اسلامی بااشاره به شرایط کشور از نظر مسایل داخلی و بین المللی و مشکلات معیشتی و اقتصادی  که مردم با آن روبرو هستند، تصریح کرد: این مسایل جز اولویت ها  و مشکلات  مهم کشورند و پرداختن به ادبیات رئیس جمهور  هر چند که مناسب نبوده در شان مجلس نیست.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون کشاورزی، آب ومنابع طبیعی مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس باید توان و انرژی خود را برای موضوعات مهمتر از جمله بهبود وضعیت اقتصادی کشور صرف کنند.

گفتنی است، نمایندگان مردم در خانه ملت بعد از پایان جلسه علنی امروز مجلس در  انتقاد به ادبیات روز گذشته روحانی نسبت به منتقدان جلسه غیرعلنی تشکیل دادند.

پایان پیام 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet