ولادت حضرت امام رضا (ع)
1393/05/22 08:45:48
سرویس فرهنگی
گروسی در آستانه برگزاری مسابقات آسیایی کره جنوبی خبر داد:

وزیر ورزش و جوانان در جلسه فراکسیون ورزش مجلس حاضر می شود

عضو هیئت رئیسه فراکسیون ورزش مجلس گفت: باید تلاش وزارت ورزش بر این باشد که جایگاه چهارمی ایران که ۴ سال پیش در مسابقات آسیایی گوانگجو کسب شده بود حفظ شود که برای تحقق این امر نیاز به حداقل ۲۴ مدال طلا داریم.
وزیر ورزش و جوانان در جلسه فراکسیون ورزش مجلس حاضر می شود عضو هیئت رئیسه فراکسیون ورزش مجلس گفت: باید تلاش وزارت ورزش بر این باشد که جایگاه چهارمی ایران که 4 سال پیش در مسابقات آسیایی گوانگجو کسب شده بود حفظ شود که برای تحقق این امر نیاز به حداقل 24 مدال طلا داریم. https://cdn.icana.ir/d/019/51785.jpg وزیر,ورزش,و,جوانان,در,جلسه,فراکسیون,ورزش,مجلس,حاضر,می,شود Icana

حسین گروسی در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، با اعلام خبر برگزاری جلسه فراکسیون ورزش گفت: صبح روز -سه شنبه، 21 مرداد- جلسه فراکسیون ورزش با حضور اعضا و با موضوع برگزاری مسابقات آسیاسی که قرار است شهریور ماه در کره جنوبی برگزار شود، تشکیل شد.

نماینده مردم شهریار در ادامه تشریح موضوعات طرح شده در این جلسه، خاطرنشان کرد: درمورد مباحث مربوط به فوتبال نظیر وضعیت سرمربی و مربیان تیم ملی و خصوصی سازی باشگاه های ورزشی نیز بحث و تبادل نظر شد.

وی در ادامه به تصمیم گیری فراکسیون ورزش برای ملاقات با وزیر ورزش و جوانان اشاره و اذعان کرد: قرار است در آستانه برگزاری مسابقات آسیایی، دیداری با محمود گودرزی داشته باشیم تا به بحث های ورزشی جدی تر پرداخته شود.

عضو هیئت رئیسه فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی در پایان تصریح کرد: باید تلاش وزارت ورزش بر این باشد که جایگاه چهارمی ایران که 4 سال پیش در مسابقات آسیایی گوانگجو کسب شده بود حفظ شود که برای این امر نیاز به حداقل 24 مدال طلا داریم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet