خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1393/05/21 19:16:14
سرویس سیاسی
بذرپاش در نشست سالانه اتحادیه انجمن های مستقل دانشجویان:

تعداد سؤالات از دولت روحانی ،20 درصد کمتر از دولت احمدی نژاد است

عضو هیات رئیسه مجلس٬ در نشست سالانه اتحادیه انجمن های مستقل دانشجویان٬ گفت: تعداد سؤالات یک ساله از دولت روحانی ۲۰ درصد کمتر از سؤالات مدت مشابه یک ساله دولت احمدی نژاد است.
تعداد سؤالات از دولت روحانی ،20 درصد کمتر از دولت احمدی نژاد است عضو هیات رئیسه مجلس٬ در نشست سالانه اتحادیه انجمن های مستقل دانشجویان٬ گفت: تعداد سؤالات یک ساله از دولت روحانی 20 درصد کمتر از سؤالات مدت مشابه یک ساله دولت احمدی نژاد است. https://cdn.icana.ir/d/019/70162.jpg تعداد,سؤالات,از,دولت,روحانی,،20,درصد,کمتر,از,دولت,احمدی,نژاد,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت٬‌ مهرداد بذرپاش در نشست سالانه اتحادیه انجمن های مستقل دانشجویان٬ گفت: تعداد سؤالات یک ساله از دولت آقای روحانی 20 درصد کمتر از سؤالات مدت مشابه یک ساله دولت آقای احمدی نژاد است.

نماینده مردم تهران٬ ری٬ شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی٬ در نشست سالانه اتحادیه انجمن های اسلامی مستقل دانشجویان که در دانشگاه مازندران برگزار شده بود با اشاره به فضاسازی علیه مجلس گفت: عده ای با هدف تخریب مجلس سعی می کنند نشان دهند که مجلس در حال سؤال های بی ربط و بسیار زیاد از دولت است.

وی ادامه داد: در حالیکه آمارها نشان می دهد تعداد سؤالات یک ساله از دولت نسبت به یک سال دولت آقای احمدی نژاد 20 درصد کمتر و این سرو صداها با هدف خاص از اساس بی ربط و بی منطق است.

این نماینده مردم در مجلس نهم٬ با بیان اینکه مجلس زنده مجلسی است که در بُعد نظارتی فعال باشد٬ گفت:  980 سؤال یک سال گذشته از دولت آقای روحانی با هدف رفع مشکلات زیربنایی و اقتصادی انجام شده است.

بذرپاش با بیان اینکه 40 درصد از سؤالات  در حوزه اقتصادی بوده است ، به تفکیک تعداد سوالات مطرح شده را اینگونه اعلام کرد :اقتصادی یعنی حدود 395 سؤال ، 22 درصد سؤالات عمرانی یعنی حدود 216 سؤال ، 16 درصد سؤالات علمی و آموزشی یعنی حدود 152 سؤال ، 12 درصد سؤالات قضایی و سیاسی یعنی حدود 118 سؤال ، 4 درصد سؤالات بهداشتی و درمان و 6 درصد سؤالات حقوقی و امنیتی است.

وی تصریح کرد : این آمارها نشان می دهد که اکثریت سؤالات متعلق به حوزه های  اقتصادی و عمرانی و زیربنایی و بهداشت و درمان است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet