هدر موبایل
1393/05/21 19:18:58
سرویس اقتصادی
در جلسه امروز کمیته نفت و گاز و پتروشیمی کمیسیون انرژی مجلس انجام شد:

بررسی نحوه اخذ مالیات از جایگاه داران سی ان جی

رییس کمیته نفت و گاز و پتروشیمی گفت:‌در جلسه امروز این کمیته موضوع کارمزد و مالیات بر ارزش‌افزوده جایگاه‌دارانCNG بررسی شد.
بررسی نحوه اخذ مالیات از جایگاه داران سی ان جی رییس کمیته نفت و گاز و پتروشیمی گفت:‌در جلسه امروز این کمیته موضوع کارمزد و مالیات بر ارزش‌افزوده جایگاه‌دارانCNG بررسی شد. https://cdn.icana.ir/d/019/43152.jpg بررسی,نحوه,اخذ,مالیات,از,جایگاه,داران,سی,ان,جی Icana

نادرفریدونی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت،‌با اشاره به جلسه امروز کمیته نفت و گاز و پتروشیمی کمیسیون انرژی مجلس گفت: در این جلسه که با حضور مسؤولین وزارتخانه‌های نفت و امور اقتصادی و دارایی و معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهور و انجمن CNGکشورو مرکزپژوهش ها برگزار شدموضوع کارمزد و مالیات بر ارزش‌افزوده جایگاه‌دارانCNGبررسی شد.

نماینده مردم فیروزآباد، قیر کارزین و فراشبند در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سوال این بود که مالیات بر ارزش افزوده جایگاهداران را باید سازمان هدفمندی بپردازد یا مردم یا جایگاه داران بپردازند، گفت: بر اساس اعلام جایگاه داران، مالیات بر ارزش افزوده در حال حاضر از سوی جایگاه داران پرداخت می شود که این صحیح نیست و جایگاهداران را با مشکل مواجه می کند.

وی با اشاره به اینکه‌ کارمزد جایگاهداران طی پی گیری های متعدد از 40 تومان به 70 تومان برای بخش دولتی و شهرداری ها و نیمه دولتی و 80 برای جایگاهداران بخش خصوصی تغییر یافت، ‌گفت: جایگاه داران می گویند از محل افزایش صورت گرفته 13 تومان مالیات می دهند از این رو در جلسه امروز بحث بود که جایگاهداران مالیت ندهند.

رییس کمیته نفت و گاز و پتروشیمی با بیان اینکه جواب شفافی به این موضوع داده نشد از این رو قرار شد از وزرای نفت و اقتصاد و معاونت نظارت راهبردی استعلام کنیم و این سوال را بپرسیم که آیا 13 تومان از محل این افزایش 40 تومان باید باشد یا محل دیگر.

فریدونی گفت: در این جلسه همچنین بر اینکه اهرم نظارت بر جایگاه سی ان جی باید قوی شود تاکید شد.

نماینده مردم فیروزآباد، قیر کارزین و فراشبند در مجلس گفت: همچنین در این جلسه مطرح شد که دولت تسهیلات لازم را به جایگاهداران برای تقویت و تجهیز و ساخت جایگاه جدید برای عرضه مناسب سوخت بدهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet