هدر موبایل
1393/05/22 10:50:02
سرویس فرهنگی
هروی با اشاره به مصادیق مجرمانه طرح افزایش نرخ باروری هشدار داد:

حرکت طرح های ازدیاد جمعیت و کنترل جمعیت بر مدار افراط و تفریط

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: طرح نهایی باید برنامه ریزی شده برای عموم مردم و مبتنی بر آموزش های لازم پیش رود.
حرکت طرح های ازدیاد جمعیت و کنترل جمعیت بر مدار افراط و تفریط عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: طرح نهایی باید برنامه ریزی شده برای عموم مردم و مبتنی بر آموزش های لازم پیش رود. https://cdn.icana.ir/d/019/53347.jpg حرکت,طرح,های,ازدیاد,جمعیت,و,,کنترل,جمعیت,بر,مدار,افراط,و,تفریط Icana

جواد هروی در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، با ابراز تأسف از این مطلب که در قضیه کنترل جمعیت در گذشته دچار نوعی افراط شده بودیم، گفت: امروز هم در قضیه ازدیاد جمعیت باید سعی کنیم دچار تفریط نشویم.

نماینده مردم قائنات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: متأسفانه در حال حاضر صحبت هایی می شود که نشان از ناپختگی تصمیم گیری ها دارد.

وی افزود: زمانی که یک طرح به صورت ناپخته و بررسی نشده مطرح می شود نه تنها طرح آن خیلی به جا و شایسته نیست بلکه نمی توان انتظار نتایج درخشان از آن داشت.

هروی در ادامه با تأکید بر صبوری و متانت مجلس در قضیه ازدیاد جمعیت و ترغیب باروری، خاطرنشان کرد: مباحث مربوطبه تنظیم خانواده باید با مطالعات بسیار دقیق و عمیق صورت گیرد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس همچنین تأکید کرد: طرح نهایی باید برنامه ریزی شده و سنجیده برای عموم مردم و مبتنی بر آموزش های لازم پیش رود و تنها با یک آموزش سطحی و مجرمانه خواندن راه های دائمی پیشگیری نمی توان انتظارات را برآورده کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet