خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1393/06/08 05:45:00
سرویس اقتصادی
میرگلوی بیات تأکید کرد:

کاهش نیروی انسانی در برخی از واحدهای صنعتی ساوه و زرندیه/حمایت از تولید مهم ترین وظیفه دولت

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس،گفت: برخی از واحدهای صنعتی ساوه و زرندیه به علت عدم تأمین سرمایه در حال گردش از سوی بانک ها، توانایی تأمین مواد اولیه خط تولید خود را ندارند به همین جهت اقدام به کاهش نیروهای انسانی کرده اند.
کاهش نیروی انسانی در برخی از واحدهای صنعتی ساوه و زرندیه/حمایت از تولید مهم ترین وظیفه دولت نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس،گفت: برخی از واحدهای صنعتی ساوه و زرندیه به علت عدم تأمین سرمایه در حال گردش از سوی بانک ها، توانایی تأمین مواد اولیه خط تولید خود را ندارند به همین جهت اقدام به کاهش نیروهای انسانی کرده اند. https://cdn.icana.ir/d/019/51793.jpg کاهش,نیروی,انسانی,در,برخی,از,واحدهای,صنعتی,ساوه,و,زرندیه/حمایت,از,تولید,مهم,ترین,وظیفه,دولت Icana

شهلا میرگلوی بیات درگفت و گو با خبرنگار حوزه انتخابیه خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اینکه نبود سرمایه در حال گردش اصلی ترین مشکل تولیدکنندگان شهرستان های ساوه و زرندیه در استان مرکزی است،گفت: با توجه به اینکه بزرگترین شهرک صنعتی در شهرستان ساوه و سه شهرک صنعتی بزرگ فعال در شهرستان زرندیه وجود دارد اما متأسفانه این شهرستان ها در بخش صنعت با مشکلات عدیده ای مواجه اند.

تعطیلی برخی از واحد های صنعتی کوچک و بزرگ ساوه

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی،با تأکید بر وجود بیش از 700 واحد صنعتی کوچک و بزرگ در شهرستان ساوه، تصریح کرد: بیش از 100 واحد صنعتی کوچک و بزرگ در شهرستان زرندیه وجود دارد،اما متأسفانه برخی از این واحدهای صنعتی به علت نبود سرمایه در حال گردش و عدم تخصیص وام های کم بهره بانکی تعطیل شده اند.

این نماینده مردم در مجلس نهم،اظهارداشت: عدم دریافت تسهیلات بانکی، نداشتن سرمایه درحال گردش،مشکلات مالیاتی و بیمه باعث نیمه یا غیر فعال شدن تعدادی از کارخانه های ساوه و زرندیه شده است.

میرگلوی بیات،افزود: متأسفانه درحال حاضر واحدهای صنعتی ساوه و زرندیه در تأمین منابع و مواد اولیه با مشکل جدی مواجه اند به همین جهت وزارت اقتصاد دارایی ،بانک مرکزی و سایر بانک های عامل باید هرچه سریعتر به منظور حمایت از تولید و بخش صنعت شهرستان های ساوه و زرندیه اهتمام جدی داشته باشند.

کاهش نیروی انسانی در برخی از واحدهای صنعتی ساوه و زرندیه

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی،تصریح کرد:متأسفانه برخی از واحدهای صنعتی به علت بدهی های بانکی و عدم تأمین سرمایه در حال گردش از سوی بانک ها، توانایی تأمین منابع اولیه خط تولید خود را ندارند به همین جهت به کاهش نیروهای انسانی پرداخته اند.

حمایت از تولید مهم ترین وظیفه دولت است

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس،با اشاره به اینکه حمایت از تولید مهم ترین وظیفه دولت است،گفت: دولت باید هر چه سریعتر به منظور کاهش نرخ بیکاری و جلوگیری از ناهنجاری های اجتماعی حمایت از بخش صنعت تمامی استان های کشور از جمله شهرستان های ساوه و زرندیه را در دستور کار خود قرار دهد.

پایان پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet