هدر موبایل
1393/05/24 10:17:46
سرویس اجتماعی
صابری خبر داد:

تعیین تکلیف گزارش تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد در هفته جاری /بررسی طرح به دور از هر نوع جانبداری خاص

سخنگوی هیات تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد٬ از اتمام بررسی گزارش تفحص از دانشگاه آزاد در کمیته تخصصی این طرح خبر داد و گفت: یک شنبه هفته جاری رای گیری در خصوص این گزارش برای تعیین تکلیف آن در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس انجام می شود.
تعیین تکلیف گزارش تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد در هفته جاری /بررسی طرح به دور از هر نوع جانبداری خاص سخنگوی هیات تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد٬ از اتمام بررسی گزارش تفحص از دانشگاه آزاد در کمیته تخصصی این طرح خبر داد و گفت: یک شنبه هفته جاری رای گیری در خصوص این گزارش برای تعیین تکلیف آن در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس انجام می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/44571.jpg تعیین,تکلیف,گزارش,تحقیق,و,تفحص,از,دانشگاه,آزاد,در,هفته,جاری,/بررسی,طرح,,به,دور,از,هر,نوع,جانبداری,خاص Icana

رضا صابری در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت٬ با یادآوری بررسی گزارش طرح تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد اسلامی در کمیته تخصصی کمیسیون آموزش مجلس٬ گفت:بررسی این طرح و مستندات مربوط به آن در کمیته تخصصی کمیسیون آموزش مجلس به پایان رسیده است.

نماینده مردم آزادشهر و رامیان در مجلس شورای اسلامی٬ با بیان اینکه یک شنبه هفته جاری (26 مرداد) گزارش نهایی تفحص از دانشگاه آزاد اسلامی به کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس ارجاع خواهد شد، تصریح کرد: با ارجاع این طرح به کمیسیون باید منتظر رای گیری در خصوص آن و تعیین تکلیف وضعیتش باشیم.

وی با تاکید بر اینکه اقناع نمایندگان از گزارش تفحص از دانشگاه آزاد روند ارجاع این طرح به صحن علنی مجلس را متوقف خواهد کرد، افزود: در صورتی که اعضای کمیسیون آموزش مجلس تمامی یا بخشی از گزارش تفحص از دانشگاه آزاد اسلامی را مغایر با واقعیت بداند این طرح برای قرائت در صحن به هیات رئیسه مجلس ارائه خواهد شد.

این نماینده مردم در مجلس نهم، ادامه داد: در بررسی گزارش تفحص از دانشگاه آزاد تلاش بر این شده که گزارش فاقد جانب گیری های خاص باشد.

وی با بیان اینکه گزارش تفحص از دانشگاه آزاد اسلامی در اختیار تمامی اعضای کمیسیون آموزش مجلس قرار گرفته است، افزود: حال باید منتظر حصول نتیجه نهایی این تفحص بود چرا که تمامی اعضای کمیسیون خواهان به سرانجام رسیدن این مهم هستند.

سخنگوی هیات تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد٬ یادآور شد: نمایندگان حق دارند به مطالبی که در گزارش تفحص از دانشگاه آزاد آمده رای مثبت نداده و در نتیجه در صورت عدم اقناع سوالات خود را در صحن علنی مطرح کنند.

لازم به ذکر است؛ تفحص از دانشگاه آزاد اسلامی از آذر ماه سال 91 آغازر شده که در این مدت هیات تفحص کننده به بررسی تمامی مستندات مربوط به این گزارش پرداخته اند و روسای سابق و کنونی این دانشگاه نیز تمامی اسناد خود را به هیات تحویل داده اند حال پس از گذشت یک سال و نیم هفته جاری زمان تعیین تکلیف این تفحص است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet