هدر موبایل
1393/05/24 09:09:38
سرویس سیاسی
بروجردی:

آیت الله آملی لاریجانی با حفظ عدالت ، کارنامه موفقی از خود بر جای گذاشته است

رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، گفت: آیت الله صادق آملی لاریجانی با حفظ عدالت در دستگاه قضا، کارنامه موفقی از خود بر جای گذاشته است.
آیت الله آملی لاریجانی با حفظ عدالت ، کارنامه موفقی از خود بر جای گذاشته است رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، گفت: آیت الله صادق آملی لاریجانی با حفظ عدالت در دستگاه قضا، کارنامه موفقی از خود بر جای گذاشته است. https://cdn.icana.ir/d/019/76271.jpg آیت,الله,آملی,لاریجانی,,با,حفظ,عدالت,،,کارنامه,موفقی,از,خود,بر,جای,گذاشته,است Icana

علاءالدین بروجردی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، در رابطه با عملکرد قوه قضائیه طی دوره ریاست آیت الله صادق آملی لاریجانی، گفت: یکی از حساس ترین، پرمسئولیت ترین و پیچیده ترین ارگان های تصمیم گیری در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، قوه قضائیه است و با توجه به اینکه مقدرات مردم در برخورد با دستگاه قضا، در تصمیم گیری های قضات رقم می خورد، مدیریت چنین تشکیلات گسترده و حساسی، بسیار پر مسئولیت و دشوار است.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی افزود: آیت آملی لاریجانی این مسئولیت سنگین را با توجه ویژه به مسائل حساس، به مقصد رسانده اند و عملکرد ایشان بسیار مثبت و رعایت عدالت در تمامی شرایط بوده است.

رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به اینکه ریاست قوه قضائیه برای اجرای عدالت، با متخلفین دستگاه قضا هم برخورد قاطع کرده، گفت: در مجموع، قوه قضائیه در دوره ریاست آیت الله صادق آملی لاریجانی کارنامه موفقی داشته و امیدوارم که در این دوره جدید هم، خداوند توفیقات بیشتری را به ایشان عنایت فرماید./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet