هدر موبایل
1393/05/24 11:12:00
سرویس اقتصادی
چیت چیان در گفت وگو با خانه ملت تشریح کرد:

اقدامات دولت برای خروج دریاچه ارومیه از بحران/ انتقال آب از سایر حوزه ها به دریاچه

وزیر نیرو به اقدامات صورت گرفته برای خروج دریاچه ارومیه از بحران,،گفت: در حال انتقال آب از سایر حوزه های آبی به دریاچه ارومیه هستیم.
اقدامات دولت برای خروج دریاچه ارومیه از بحران/ انتقال آب از سایر حوزه ها به دریاچه وزیر نیرو به اقدامات صورت گرفته برای خروج دریاچه ارومیه از بحران,،گفت: در حال انتقال آب از سایر حوزه های آبی به دریاچه ارومیه هستیم. https://cdn.icana.ir/d/019/54208.jpg اقدامات,دولت,برای,خروج,دریاچه,ارومیه,از,بحران/,انتقال,آب,از,سایر,حوزه,ها,به,دریاچه Icana

حمید چیت چیان در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت،درباره اقدامات صورت گرفته برای خروج دریاچه ارومیه از بحران، گفت: در حال حاضر در حال انتقال آب از حوزه های دیگر به دریاچه ارومیه هستیم.

وزیر نیرو  با بیان اینکه در حال حاضر آماری از میزان ذخایر آب در دریاچه را ندارد، افزود: لایروبی رودخانه منتهی به دریاچه انجام شده  وسدهایی که درحال مطالعه بود متوقف شده است.
چیت چیان گفت :دولت تدبیر و امید برای احیای دریاچه ارومیه، امیدواری کامل دارد و این امیدواری در کنار تدبیر دست اندرکاران و توکل بر خداوند، حتما اثرگذار خواهد بود.
وی با بیان اینکه باید دریاچه ارومیه را به صورت مرحله ای احیا کنیم،اضافه کرد: با توجه به اینکه نتایج فعالیت های احیای دریاچه ارومیه، در کوتاه مدت قابل لمس نیست امیدوار هستیم که نتیجه این فعالیت ها در سالهای آینده ملموس باشد.
وزیر نیرو در ادامه با اشاره به بحران آبی کشور و اینکه بارها درباره اقدامات انجام شده و وضعیت موجود به نمایندگان استیضاح کننده توضیح داده است، گفت: ۹۲ درصد از آب در کشور مصرف کشاورزی و ۲ درصد مصرف صنعتی و ۶ درصد مصرف شرب دارد. /
پایان پیام
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet