هدر موبایل
1393/05/25 08:47:36
سرویس اقتصادی
قادری:

تیم اقتصادی دولت برای تعیین دهک های پر درآمد به جمع بندی نرسیده است

عضو کمیسیون برنامه ، بودجه و محاسبات مجلس، گفت: روند فعلی برای پرداخت یارانه به تمام آحاد جامعه بر خلاف قانون بوده و نیاز است که اقشار مرفه هرچه زودتر از دریافت یارانه نقدی محروم شوند.
تیم اقتصادی دولت برای تعیین دهک های پر درآمد به جمع بندی نرسیده است عضو کمیسیون برنامه ، بودجه و محاسبات مجلس، گفت: روند فعلی برای پرداخت یارانه به تمام آحاد جامعه بر خلاف قانون بوده و نیاز است که اقشار مرفه هرچه زودتر از دریافت یارانه نقدی محروم شوند. https://cdn.icana.ir/d/019/44581.jpg تیم,اقتصادی,دولت,برای,تعیین,دهک,های,پر,درآمد,به,جمع,بندی,نرسیده,است Icana

جعفر قادری در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، در رابطه با دلایل دولت برای حذف نشدن اقشار مرفه از دریافت یارانه نقدی، گفت: متاسفانه دولت ، روال محافظه کارانه دولت قبل را دنبال می کند و ظاهرا دولتها عزم و اراده ای برای عمل به قانون ندارند.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی پرداخت یارانه به تمام آحاد جامعه را غیر قانونی دانست و افزود: مجلس در این باره تذکراتی را به دولت داده و بطور حتم این موضوع را در ارزیابی عملکرد بودجه نشان خواهد داد، چراکه خلاف قانون عمل کردن دولت به هیچ وجه قابل قبول نیست.

وی تصریح کرد : البته تاکنون سخنان بسیاری برای حذف اقشار مرفه بر زبان آمده، اما اقدامی برای جامه عمل پوشاندن آن صورت نگرفته و این در حالی است که سخنگوی دولت خبر از شناسایی 10میلیون نفر برای حذف داده، اما وزیر امور اقتصاد و دارایی به تازگی اعلام کرده که در حال شناسایی 200هزار نفر هستند.

عضو کمیسیون برنامه ، بودجه و محاسبات مجلس با انتقاد از اینکه تیم اقتصادی دولت هنوز به جمع بندی مشخصی برای چگونگی شناسایی و حذف اقشار مرفه نرسیده گفت: انتظار می رود که دولت یازدهم تدابیر لازم را جهت اجرای قانون اخذ و نسبت به شناسایی اقشار مرفه، اقدام کند.

نماینده مردم شیراز در مجلس ادامه داد: روند فعلی بر خلاف قانون بوده و نیاز است که اقشار مرفه هرچه زودتر از دریافت یارانه نقدی محروم شوند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet