هدر موبایل
1393/05/26 09:20:58
سرویس فرهنگی
سالک از محتویات طرح آمران به معروف و ناهیان از منکر خبر داد:

موارد تشویقی برای آمران به معروف و ناهیان از منکر در نظر گرفته می شود

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: در طرح حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر موارد تشویقی برای این افراد در نظر گرفته شده است.
موارد تشویقی برای آمران به معروف و ناهیان از منکر در نظر گرفته می شود رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: در طرح حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر موارد تشویقی برای این افراد در نظر گرفته شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/44054.jpg موارد,تشویقی,برای,آمران,به,معروف,و,ناهیان,از,منکر,در,نظر,گرفته,می,شود Icana

احمد سالک در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، درباره روند بررسی طرح حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر در کمیسیون فرهنگی گفت: طی جلسه دیگری که هفته آینده با کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس خواهیم داشت، مواد باقی مانده از این طرح را بررسی خواهیم کرد.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: مسئله امر به معروف و نهی از منکر در این طرح به عنوان یک بحث اساسی در مباحث قضایی قرار گرفته است.

وی افزود: همچنین در این طرح موارد تشویقی برای آمران به معروف و ناهیان از منکر در نظر گرفته شده است.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در پایان با تأکید بر اینکه هدف ما در کمیسیون مشترک فرهنگی و حقوقی و قضایی، تقویت آمران به معروف و ناهیان از منکر بود، خاطرنشان کرد: بر همین اساس قرار است تشکیلاتی به وجود آید تا در سطح کشور در حوزه امر به معروف و نهی از منکر عمل کند که البته تحقق این امر بستگی به نتیجه نهایی این طرح در کمیسیون دارد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet