هدر موبایل
1393/05/25 12:36:13
سرویس اجتماعی
سبحانی‌نیا خبر داد:

بررسی موضوع استیضاح وزیر علوم در نشست فردای فراکسیون اصولگرایان‌رهروان ولایت

نایب رئیس فراکسیون اصولگرایان رهروان‌ولایت مجلس، با اشاره به احتمال حضور فرجی‌دانا در نشست فردای شورای مرکزی این فراکسیون، گفت: در نشست فردا موضوع استیضاح وزیر علوم بررسی می‌شود.
بررسی موضوع استیضاح وزیر علوم در نشست فردای فراکسیون اصولگرایان‌رهروان ولایت نایب رئیس فراکسیون اصولگرایان رهروان‌ولایت مجلس، با اشاره به احتمال حضور فرجی‌دانا در نشست فردای شورای مرکزی این فراکسیون، گفت: در نشست فردا موضوع استیضاح وزیر علوم بررسی می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/73731.jpg بررسی,موضوع,استیضاح,وزیر,علوم,در,نشست,فردای,فراکسیون,اصولگرایان‌رهروان,ولایت Icana

حسین سبحانی‌نیا در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، از بررسی موضوع استیضاح رضا فرجی‌دانا وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در نشست فردا (یکشنبه 26 مرداد) شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان‌ولایت مجلس خبر داد و گفت: احتمالا فرجی‌دانا هم در این نشست حضور پیدا خواهد کرد از این‌رو ما در این رابطه در حال رایزنی و برنامه‌ریزی هستیم.

نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: با توجه به اینکه وزیر علوم روز چهارشنبه این هفته در صحن علنی مجلس استیضاح می‌شود، از این رو در نشست فردای شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان‌ولایت مجلس، نظر فراکسیون در مخالفت یا موافقت با این موضوع مشخص می‌شود.

نایب رئیس فراکسیون اصولگرایان رهروان‌ولایت مجلس، گفت: در نشست فردا همچنین تحولات منطقه‌ای به‌ویژه بحران عراق بررسی می‌شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet