هدر موبایل
1393/05/25 13:21:17
سرویس بین الملل
بروجردی:

ایران از ثبات سیاسی در عراق حمایت می کند/ العبادی اجماع عمومی را بدست آورد

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با اشاره به موفقیت عراق در انتخاب نخست وزیر جدید حمایت های ایران از عراق را یک سیاست ثابت دانست.
ایران از ثبات سیاسی در عراق حمایت می کند/ العبادی اجماع عمومی را بدست آورد رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با اشاره به موفقیت عراق در انتخاب نخست وزیر جدید حمایت های ایران از عراق را یک سیاست ثابت دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/74123.jpg ایران,از,ثبات,سیاسی,در,عراق,حمایت,می,کند/,العبادی,اجماع,عمومی,را,بدست,آورد Icana

علاءالدین بروجردی در گفتگو با خبرنگار بین الملل خبرگزاری خانه ملت در رابطه با تحولات اخیر عراق گفت:جمهوری اسلامی همواره احترامی خاص برای تصمیمات داخلی عراق قائل بوده و همیشه حامی نظر مردم این کشور می باشد.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: امروز اجماع عمومی روی نخست وزیری حیدرالعبادی است که با حمایت نوری مالکی ، نخست وزیر پیشین همراه شد تا در نهایت مشکل سیاسی عراق و تشکیل دولت حل شود.

این نماینده مجلس ضمن تمجید از پیشرفت سیاسی عراق گفت: ایران خواهان ثبات سیاسی در عراق است تا وضع امنیت بهبود یابد. عراق با تشکیل یک دولت متحد و منسجم که همه احزاب و گروه ها در آن مشارکت داشته باشد می تواند با بازسازی ارتش و ساماندهی نیروهای مردمی ، شکستی سنگین به تروریست های تکفیری داعش تحمیل کند.

وی با طبیعی دانستن اقدامات جمهوری اسلامی در رابطه با عراق گفت: استراتژی و سیاست ثابت ایران حمایت از عراق است و هرگونه اختلاف داخلی که به منافع ملی این کشور لطمه وارد کند با مخالفت مواجه خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet