خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1393/05/25 16:50:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
آصفری:

مفسدین اقتصادی باید معرفی شوند

دبیر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تأکید کرد: مماشات و کوتاهی در برخورد با مفسدین اقتصادی خیانت به ملت است.
مفسدین اقتصادی باید معرفی شوند دبیر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تأکید کرد: مماشات و کوتاهی در برخورد با مفسدین اقتصادی خیانت به ملت است. https://cdn.icana.ir/d/019/45387.jpg مفسدین,اقتصادی,باید,معرفی,شوند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از ایسنا؛محمدحسن آصفری اظهار کرد: برخورد با مفسدین اقتصادی وابسته به هر جریان و طبقه‌ای که باشند باید قاطعانه صورت گیرد.

وی تصریح کرد: دولت و مجلس وظیفه دارد در صورت در اختیار داشتن اطلاعاتی در خصوص مفسدین اقتصادی آن را به مراجع قضایی ارجاع دهند تا برخوردی قاطع و به دور از هر گونه کوتاهی با این افراد صورت گیرد.

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان با تأکید بر اینکه باید در مقابل افرادی که تلاش دارند از جایگاه و موقعیت خود سوء‌استفاده کنند ایستاد، گفت: افرادی هستند که از جایگاه خود استفاده می‌کنند و مبالغ هنگفتی را به عنوان اجرای طرح و پروژه از بانک‌ها اخذ می‌کنند اما، این پول را در جای دیگر هزینه می‌کنند.

وی اضافه کرد: افرادی هستند که مبالغ کلانی از بانک‌ها وام می‌گیرند و آن را در بانک‌های خارج از کشور سرمایه‌گذاری می‌کنند و از این طریق سرمایه کشور را به یغما می‌برند و کسی با آنها برخورد نمی‌کند.

آصفری با اشاره به اینکه برخی افراد واردات اجناس مورد نیاز کشور را در انحصار خود گرفته‌اند اظهار کرد: این امر فساد اقتصادی قلمداد می‌شود؛ باید با خاطیان برخورد جدی صورت گرفته و متولیان امر در راستای انحصارشکنی اقدام کنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه متأسفانه برخی افراد صاحب‌منصب هستند که همواره تلاش دارند رانت را در اختیار خود داشته باشند عنوان کرد: زمینه رانت‌خواری باید از بین برود.

وی عدم معرفی مفسدین اقتصادی و عدم برخورد با آنان را نادرست دانست و اظهار کرد: هر فردی که مرتکب فساد اقتصادی شده باشد، دارای هر وابستگی نسبی، سببی و جناحی هم که باشد باید مورد برخورد قانونی قرار گیرد./

پایان پیام
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet