خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1393/05/25 17:15:01
سرویس اقتصادی
جلیلی خبر داد:

‌ بررسی بسته سیاستی خروج از رکود اقتصادی در دستور کار کمیسیون حمایت از تولید ملی

عضو هیات رییسه کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس از نهایی شدن و در دستور کار قرارگرفتن دو گزارش کمیسیون متبوعش در جلسات علنی این هفته مجلس، گفت:‌ ادامه بررسی بسته سیاستی خروج از رکود اقتصادی ارائه شده توسط دولت در دستور کار کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی قرار دارد.
‌ بررسی بسته سیاستی خروج از رکود اقتصادی در دستور کار کمیسیون حمایت از تولید ملی عضو هیات رییسه کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس از نهایی شدن و در دستور کار قرارگرفتن دو گزارش کمیسیون متبوعش در جلسات علنی این هفته مجلس، گفت:‌ ادامه بررسی بسته سیاستی خروج از رکود اقتصادی ارائه شده توسط دولت در دستور کار کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی قرار دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/48530.jpg ‌,بررسی,بسته,سیاستی,خروج,از,رکود,اقتصادی,در,دستور,کار,کمیسیون,حمایت,از,تولید,ملی Icana

اسماعیل جلیلی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، گفت: گزارش کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات درمورد طرح اصلاح بند (ج) ماده (178) قانون برنامه پنجساله پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران و گزارش دیگری درباره طرح اصلاح تبصره (1) ماده (69) قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت در دستور کار این هفته جلسات علنی مجلس قرار گرفت.

نماینده مردم مسجد سلیمان، لالی،‌ هفتکل و اندیکا در مجلس شورای اسلامی درادامه به موضوعاتی که در کمیسیون متبوعش در دستور رسیدگی قرار دارد اشاره کرد و گفت:‌ رسیدگی به طرح اعمال بخشودگی جرائم موضوع ماده(191) قانون مالیاتهای مستقیم به قانون موسوم به تجمیع عوارض و برقراری مالیات غیرمستقیم قوانین بودجه سنوات 1377-1380و بررسی مسائل و مشکلات مختلف بخش فرهنگ و همچنین نحوه بازدهی بهینه اعتبارات اختصاصی به این بخش در جلسه مشترک با کمیسیون فرهنگی در روز یکشنبه این هفته کمیسیون قرار دارد.

به گفته وی بازدید از سازمان صدا و سیما و جلسه با رئیس و معاونان و مدیران این سازمان در دستور کار روز سه شنبه کمیسیون قرار دارد.

عضو هیات رییسه کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: بررسی طرح الحاق یک تبصره به ماده(87) قانون مدیریت خدمات کشوری درخصوص کاهش ساعت کاری کارکنان دولت در ماه رمضان در دستور کار کارگروه اجتماعی کمیسیون و ادامه بررسی تفریغ بودجه سال1391 کل‌ کشور در حوزه وزارت راه و شهرسازی در دستور کارکارگروه عمومی و دفاعی کمیسیون قرار دارد.

جلیلی گفت: کارگروه اقتصادی کمیسیون نیز به ادامه بررسی چگونگی تخصیص منابع بانکی و رسیدگی به منابع و مصارف بودجه سال 1393 کل کشورمی پردازد.

سخنگوی کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای سیاست‌های کلی اصل چهل و چهارم (44) قانون اساسی گفت: بررسی طرح الحاق برخی مواد به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت و اصلاحات و الحاقات بعدی آن، ادامه بررسی لایحه اساسنامه سازمان پست جمهوری اسلامی ایران وادامه بررسی بسته سیاستی خروج از رکود اقتصادی ارائه شده توسط دولت در دستور کار کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی قرار دارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet