خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1393/06/13 08:54:00
سرویس اقتصادی
امیری خامکانی خبرداد:

تعطیلی پروژه های عمرانی زرند از پارسال تابه امروز/توقف عملیات اجرایی پروژه های راه روستایی زرند به علت عدم تأمین قیر

نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس،گفت: متأسفانه تاکنون عمده پروژه های راه روستایی و شهری شهرستان زرند و کوهبنان به دلیل نبود قیر تعطیل شده اند.
تعطیلی پروژه های عمرانی زرند از پارسال تابه امروز/توقف عملیات اجرایی پروژه های راه روستایی زرند به علت عدم تأمین قیر نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس،گفت: متأسفانه تاکنون عمده پروژه های راه روستایی و شهری شهرستان زرند و کوهبنان به دلیل نبود قیر تعطیل شده اند. https://cdn.icana.ir/d/019/42930.jpg تعطیلی,پروژه,های,عمرانی,زرند,از,پارسال,تابه,امروز/توقف,عملیات,اجرایی,پروژه,های,راه,روستایی,زرند,به,علت,عدم,تأمین,قیر Icana

حسین امیری خامکانی درگفت و گو با خبرنگار حوزه انتخابیه خبرگزاری خانه ملت، درخصوص مشکلات بخش عمرانی شهرستان های زرند و کوهبنان در استان کرمان، گفت:متأسفانه تا به امروز شهرستان زرند و کوهبنان در بخش توسعه راه های مواصلاتی با مشکلات عدیده ای مواجه است.

ضرورت تکمیل پروژه های راهسازی شهرستان زرند و کوهبنان

نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی،تصریح کرد: سنوات بسیاری زیادی از زمان کلنگ زنی پروژه های راهسازی شهرستان زرند و کوهبنان می گذرد اما متأسفانه هنوز این پروژه های عمرانی از سوی وزارت راه و شهرسازی به علت تخصیص اعتبارات ناچیز تکمیل نشده اند.

این نماینده مردم در مجلس نهم،اظهارداشت: عملیات اجرایی بسیاری از پروژه های عمرانی ساخت جاده های شهرستان زرند از سوی وزارت راه و شهرسازی آغاز شده است اما متأسفانه به علت عدم تخصیص اعتبارات کافی هنوز این پروژه ها به بهره برداری نرسیده اند.

تعطیلی پروژه های راه روستایی زرند از پارسال تاکنون

نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی،تصریح کرد: متأسفانه بسیاری از پروژه های راه روستایی شهرستان زرند و کوهبنان از پارسال تابه امروز به علت عدم تخصیص اعتبارات کافی تعطیل شده اند که امیدواریم امسال با تخصیص اعتبارات کافی از سوی وزارت راه و شهرسازی عملیات اجرایی این پروژه های راه روستایی آغاز شود.

توقف عملیات اجرایی پروژه های راه روستایی به علت عدم تأمین قیر

امیری خامکانی،افزود:درحال حاضر اصلی ترین مشکل شهرستان زرند و کوهبنان در خصوص تکمیل پروژه های راهسازی عدم تأمین قیر مورد نیاز است.

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس،گفت: متأسفانه تاکنون عمده پروژه های راه روستایی و شهری شهرستان زرند و کوهبنان به دلیل نبود قیر تعطیل شده اند که وزارت راه و شهرسازی باید هر چه سریعتر تأمین قیر مورد نیاز جاده های شهرستان های زرندو کوهبنان را در دستور کار خود قرار دهد.

پایان پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet