خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1393/05/26 09:18:34
سرویس فرهنگی
خجسته:

آزادگان ذخائر و سرمایه های اسلام هستند

رئیس کمیسیون شوراها و امورداخلی کشوربه مناسبت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی گفت: بیست و ششم مرداد ماه یادآور بازگشت غرورآفرین مردان و زنان آزاده‏ای است که پس از تحمل سال‏‌ها شکنجه به شرف افتخار آزادگی نائل شدند.
آزادگان ذخائر و سرمایه های اسلام هستند رئیس کمیسیون شوراها و امورداخلی کشوربه مناسبت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی گفت: بیست و ششم مرداد ماه یادآور بازگشت غرورآفرین مردان و زنان آزاده‏ای است که پس از تحمل سال‏‌ها شکنجه به شرف افتخار آزادگی نائل شدند. https://cdn.icana.ir/d/019/43369.jpg آزادگان,ذخائر,و,سرمایه,های,اسلام,هستند Icana

امیر خجسته درگفت وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اینکه آزادگان دوران تلخ اسارت را در راه اعتلای نظام و کشور با صبر و بردباری و استقامت سپری کردند، افزود: ۲۶ مرداد ۶۹ سالروز ورود آزادگان سرافراز دوران دفاع مقدس به میهن اسلامی است، روزی عزیز و به یاد ماندنی از روزهای تاریخ انقلاب اسلامی که آزادگان بعد از سال‌ها اسارت به آغوش میهن اسلامی باز‌گشتند.

‌نماینده مردم همدان و فامنین درمجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه جبهه اسارت از جبهه جنگ دشوار تر بود، افزود: آزادگان در دوران اسارت نشان دادند که مظهر صبر و استقامت هستند و با تحمل سختی ها و شکنجه ها، برای این ملت و کشور عزت و افتخارآفرینی کردند.

وی دلاوری، امید، استقامت و عزت را مهمترین ارمغان آزادگان برای ایران اسلامی دانست و تصریح کرد: آزادگان سرافراز همانطوری که با عزت رفته بودند، عزتمندانه و دلاورانه نیز به خاک میهن بازگشتند.

خجسته ادامه داد: آزادگان در هشت سال دفاع مقدس در جبهه ها حماسه آفرینی کردند و دوران اسارت آرزویشان این بود که به میهن اسلامی بازگردند و امروز نیز هم در صف اول پاسداری از ارزش های نظام و انقلاب در حال خلق حماسه هستند.

وی ارزش های ناب جاری در رگ جامعه اسلامی ایران را برگرفته از اصیل ترین آرمان های آزادگان عنوان کرد و گفت: شرایط فعلی کشور نیازبه مجاهدت آزادگان در عرصه های مختلف داشته و حفظ دستاوردهای انقلاب با تلاش و مجاهدت آنان میسر می شود.

خجسته با اشاره به اینکه آزادگان با هرساعت و دقیقه ای که از عمر اسارتشان می گذشت بر پایداریشان افزوده می شد، افزود: آزادگان هر روز خود را برای یک اسارت طولانی جهت حراست از ارزش های انقلاب آماده می کردند.

وی ادامه داد: شهدا، رزمندگان، آزادگان و جانبازان ما در هشت سال جنگ تحمیلی به خوبی به وظیفه خود عمل کردند و هم اکنون نیز نوبت جوانان و نسل های جدید انقلاب است تا در میدان جنگ نرم و جنگ اقتصادی برای رسیدن به اهداف عالیه نظام با دشمن بجنگند.

خجسته با اشاره به اینکه هشت نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و نیز تعدادی از مسئولان بلند پایه دولت یازدهم از آزادگان سرافراز هستند، تصریح کرد: عزم دولت و مجلس بر اجرایی کردن قانون کمک به آزادگان است که نیازمند همکاری همه مدیران است.

رئیس کمیسیون شوراها و امورداخلی کشورضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مظلوم آزاده و سید فقیدآزادگان حجت الاسلام ابوترابی ، گفت: اینجانب ۲۶ مردادماه، خجسته سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به خاک متبرک میهن اسلامی را به این قهرمانان صبر و پایداری و خانواده های آنها، به ملت بزرگ و تاریخ ساز ایران اسلامی، کلیه ایثارگران انقلاب اسلامی تبریک گفته، توفیق، عزت و سربلندی ایرانی آزاده و مسلمان را از درگاه خداوند سبحان خواستارم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet