خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1393/05/26 08:42:06
سرویس صحن
لاریجانی:

آزادگان در اردوگاه‌های صدام ستمکار مجاهدت مضاعف داشتند

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آزادگان درمیدان رزم و اردوگاه های صدام مجاهدت مضاعف داشتند، گفت: شهید ابوترابی نقش بسزایی در ساماندهی وضعیت آزادگان داشت.
آزادگان در اردوگاه‌های صدام ستمکار مجاهدت مضاعف داشتند رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آزادگان درمیدان رزم و اردوگاه های صدام مجاهدت مضاعف داشتند، گفت: شهید ابوترابی نقش بسزایی در ساماندهی وضعیت آزادگان داشت. https://cdn.icana.ir/d/019/72335.jpg آزادگان,در,اردوگاه‌های,صدام,ستمکار,مجاهدت,مضاعف,داشتند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، علی لاریجانی در نشست علنی امروز یکشنبه (26 مرداد) مجلس شورای اسلامی درنطق پیش از دستور، گفت: سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی را گرامی می داریم، آزادگان هم درمیدان رزم وهم دراردوگاه های صدام در مقابل شکنجه های این رژیم ستمکار مجاهدت مضاعف داشتند.

وی ادامه داد: ازاین رو شخصیت های برجسته ای درکشور هستند که الگو قرار گرفتند، ما این روز را به آزادگان عزیز به ویژه نمایندگان آزاده و خانواده‌های آنها تبریک و تهنیت می گوییم و همیشه در دل ملت ایران قرار دارند، مخصوصا یاد می کنیم ازشهید ابوترابی عزیز که وی نقش بسزایی در ساماندهی وضعیت آزادگان در اردوگاه ها داشتند و بااخلاق، حلم و رفتار پسندیده توانستند یک میدان مجاهدت عظیم دیگری را با حضور آزادگان خلق کنند.

رئیس مجلس شورای اسلامی، افزود: یاد این عزیز سفر کرده را گرامی می داریم و برای علو درجات وی از خداوند طلب مغفرت می کنیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet