هدر موبایل
1393/05/26 11:55:16
سرویس صحن
پورفاطمی در تذکر شفاهی مطرح کرد؛

لزوم وارد کردن محصول خرما به سبد کالای کارمندان

نماینده مردم دشتستان در مجلس با بیان اینکه وزارت جهاد کشاورزی باید موضوع خرید تضمینی محصول خرما را در دستورکار خود داشته باشد بر لزوم وارد کردن این محصول در سبد کالای کارمندان تأکید کرد.
لزوم وارد کردن محصول خرما به سبد کالای کارمندان نماینده مردم دشتستان در مجلس با بیان اینکه وزارت جهاد کشاورزی باید موضوع خرید تضمینی محصول خرما را در دستورکار خود داشته باشد بر لزوم وارد کردن این محصول در سبد کالای کارمندان تأکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/43062.jpg لزوم,وارد,کردن,محصول,خرما,به,سبد,کالای,کارمندان Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سیدمهدی پورفاطمی در نشست علنی امروز (یکشنبه 26مرداد ماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکری شفاهی به وزارت جهاد کشاورزی گفت: این وزارتخانه باید خرید تضمینی محصول خرما را در دستور کار خود قرار دهد از طرفی دیگر دولت باید محصول خرما را در سبد کالای کارمندان قرار دهد تا کشاورزان منطقه مورد حمایت قرار گیرند.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلات کشاورزان و خربزه‌کاران در استان بوشهر افزود: در این رابطه تاکنون بحرانی پیش آمده است که باید از سوی دولت حمایت های مالی از کشاورزان صورت گیرد.

وی بر لزوم گازرسانی به مردم استان بوشهر از سوی وزارت نفت تأکید کرد و گفت: دولت باید نسبت به مردم استان بوشهر عنایت ویژه‌ای داشته باشد تا مشکلات این استان به ویژه در حوزه مبلمان شهری، بهداشت و راه، حل شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet