هدر موبایل
1393/05/26 17:51:25
سرویس سیاسی
امیر خجسته مطرح کرد:

پیگیری کمیسیون شوراها برای حل مشکلات آزادگان/زندان بان مرحوم ابوترابی در مبارزه با داعش کشته شد

رییس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با بیان اینکه مقام معظم رهبری حجت الاسلام ابوترابی را ابرفیاض نامیدند گفت: ایشان در زندان های رژیم بعثی مایه آرامش آزادگان بودند.
پیگیری کمیسیون شوراها برای حل مشکلات آزادگان/زندان بان مرحوم ابوترابی در مبارزه با داعش کشته شد رییس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با بیان اینکه مقام معظم رهبری حجت الاسلام ابوترابی را ابرفیاض نامیدند گفت: ایشان در زندان های رژیم بعثی مایه آرامش آزادگان بودند. https://cdn.icana.ir/d/019/43368.jpg پیگیری,کمیسیون,شوراها,برای,حل,مشکلات,آزادگان/زندان,بان,مرحوم,ابوترابی,در,مبارزه,با,داعش,کشته,شد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، در جلسه امروز کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس، امیر خجسته رییس کمیسیون با گرامیداشت سالروز ورود آزادگان سرافراز به کشورمان، حجت الاسلام علی اکبر ابوترابی فرد را افضل صابرین در جمهوری اسلامی خواند و گفت: امروز در حالی سالگرد ورود آزادگان عزیز به کشور را سپری می کنیم که متأسفانه بسیاری از آنان به فراموشی سپرده شده و بسیاری دیگر نیز در استیفای حقوق اولیه خود بازمانده اند.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی که خود سابقه حدود 10 سال اسارت در زندان های بعثی در موصل و بغداد را دارد با ذکر خاطره ای از ارادت عراقی ها به مرحوم ابوترابی گفت: حجت الاسلام ابوترابی مایه آرامش و امید آزادگان و عامل استقامت و پایداری آنان در برابر ناملایمات بعثیون بودند ومقام معظم رهبری نیز به درستی و ظرافت ایشان را ابر فیاض برای آزادگان نامیدند.

وی ادامه داد: یکی از سربازجوها و شکنجه گرهای زندان های بعثی به نام قاسم در اثر رفتار و برخورد انسانی مرحوم ابوترابی به شدت شیفته ایشان شده و پس از پایان جنگ و بازگشت آزادگان، چندین سفر برای دیدار با ایشان به ایران داشت و در نهایت هم این حرّ سپاه یزید، در جبهه های مبارزه با کفر و تکفیری در سوریه به شهادت رسید.

خجسته ابراز امیدواری کرد که با پیگیری های صورت گرفته در کمیسیون و همچنین موادی که در جریان تحقیق و تفحص از بنیاد شهید و امور ایثارگران به دست آمده، مشکلات ایثارگران و آزادگان سرافراز کشورمان حل گردد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet