هدر موبایل
1393/05/26 17:24:16
سرویس سیاسی
در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مطرح شد:

جمهوری اسلامی خواهان حفظ وحدت و یکپارچگی پاکستان است

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: جلسه امروز کمیسیون با حضور معاون وزیر خارجه، سفیر ایران در پاکستان و چند تن از کارکنان وزارت امور خارجه برگزار شد و در آن اعلام شد جمهوری اسلامی خواهان حفظ وحدت و یکپارچگی، رعایت اصول دموکراسی و احترام به مطالبات مردم و حفظ آرامش در پاکستان است.
جمهوری اسلامی خواهان حفظ وحدت و یکپارچگی پاکستان است سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: جلسه امروز کمیسیون با حضور معاون وزیر خارجه، سفیر ایران در پاکستان و چند تن از کارکنان وزارت امور خارجه برگزار شد و در آن اعلام شد جمهوری اسلامی خواهان حفظ وحدت و یکپارچگی، رعایت اصول دموکراسی و احترام به مطالبات مردم و حفظ آرامش در پاکستان است. https://cdn.icana.ir/d/019/49468.jpg جمهوری,اسلامی,خواهان,حفظ,وحدت,و,یکپارچگی,پاکستان,است Icana

سید حسین نقوی حسینی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت در خصوص جلسه عصر امروز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: در ابتدای جلسه با توضیحات بروجردی رئیس کمیسیون واعلام نگرانی های اعضای کمیسیون نسبت به دغدغه های اقتصادی مردم مصوب شد که جلسه مشترکی بین کمیسیون های امنیت ملی و سیاست خارجی، کمیسیون اقتصادی و کمیسیون صنعت، معدن و تجارت برگزار شود.

نماینده مردم پیشوا و ورامین ادامه داد: در این جلسه قرار است برنامه های دولت در ارتباط با کنترل تورم، خروج از رکود و رونق بازار تولید و کار مورد بررسی و ارزیابی قرار گیرد.

وی همچنین با اشاره به حضور معاون وزیر امور خارجه و سفیر پاکستان و چند تن از کارکنان وزارت خارجه در جلسه کمیسیون اظهار کرد: در این جلسه ابراهیم رحیم پور معاون آسیا و اقیانوسیه وزیر امور خارجه و همکارانشان در جلسه حضور یافتند و تحولات اخیر پاکستان، نقش عربستان و آمریکا در این تحولات و سرنوشت خط لوله صلح مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی خاطرنشان کرد: علیرضا حقیقیان سفیر جمهوری اسلامی در پاکستان بر لزوم توجه بیشتر به تحولات پاکستان به عنوان یکی از همسایه های مهم جمهوری اسلامی تاکید کرد.

نقوی حسینی ادامه داد: سناریوهای مختلف تحولات پاکستان از جمله ترکیب کمپین شکل گرفته علیه نواز شریف مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت و اعلام شد جمهوری اسلامی خواهان حفظ وحدت و یکپارچگی پاکستان، رعایت اصول دموکراسی و احترام به مطالبات مردم و حفظ آرامش در پاکستان است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet